Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Дерматологія

Верба Медикал  >  Наші послуги  >  Дерматологія

Сучасна дерматологія в медичному центрі ТОВ “Верба Медікал”

Дерматологія в медичному центрі ТОВ “Верба Медікал” – це прогресивна команда фахівців, безпечні і точні методи діагностики, європейські підходи в лікуванні захворювань шкіри, волосся і нігтів.
Наші фахівці переконані, що тільки комплексний підхід в діагностиці і лікуванні захворювань шкіри дозволить домогтися успіху. Комплексна терапія, яку застосовують наші фахівці, покликана не просто позбутися від локальних проявів захворювання, а виявити і усунути основну причину.

Відділення дерматології, в нашому медичному центрі, обладнано сучасною діагностичною апаратурою, яка допомагає швидко встановити точний діагноз і призначити ефективне лікування.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНО ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ДО ДЕРМАТОЛОГУ?

Будь-які не типові зміни шкіри не повинні залишатися без належної уваги, так як навіть просте почервоніння або лущення може виявитися симптомом серйозного захворювання. Запишіться на консультацію до дерматолога якщо у вас з’явилися такі симптоми:

  • вугри;
  • свербіж, почервоніння, висип, лущення і набряк шкіри будь-якого характеру;
  • наявність запалених і мокли ділянок шкіри;
  • виникнення гнійничкових утворень, фурункульозу тощо;
  • зміна кольору і форми нігтів;
  • випадання волосся, вони стали випадати пучками або стали тьмяними ламкими;
  • поява родимок (невусів), бородавок, папілом, їх різка зміна в кольорі і розмірі.

Особливу увагу слід звернути на новоутворення шкіри, які постійно піддаються механічному впливу (в зоні гоління або зіткнення зі складками одягу, ременями, бретельками і т.д.). Такі родимки або папіломи можуть переродиться в злоякісну пухлину шкіри.

Захворювання, які успішно лікуються в нашій клініці

Послуги відділення дерматології

1. Первинний огляд та консультація дерматолога.
2. Діагностика та моніторинг пігментних утворень шкіри з використанням оптичної та цифрової дерматоскопія з можливістю архівації:

3. Цитологічне, гістологічне, дерматоскопічне дослідження утворень шкіри:

4. Видалення доброякісних новоутворень радіохвильовим методом з обов’язковим гістологічним контролем.

5. Індивідуальний підбір лікування з використанням різних способів введення лікарських препаратів мають доведену ефективність.

6. Підбір спеціальної лікувальної та декоративної косметики для пацієнтів з косметичними дефектами.

Види діагностики

1.  Дерматоскопіяметод діагностики новоутворень шкіри, що дозволяє виявляти структурні зміни на ранніх етапах, які неможливо виявити при звичайному огляді.

2. Мікроскопія лабораторний аналіз, що дозволяє досліджувати шкіру і її придатки на поверхневі мікози (захворювання, викликані грибами).

3. Цифрова тріхоскопія – метод діагностики здоров’я волосся і шкіри голови, який дозволяє визначити стан волосяних фолікулів і шкіри волосистої частини голови, причини облисіння, оцінити динаміку випадання і результат лікування.

4. Фототріхограмма – один з варіантів цифрової тріхоскопіі, який дозволяє провести аналіз різних показників росту волосся.

Важливо пам’ятати, що пізнє звернення до лікаря, самодіагностика і самолікування ускладнює постановку діагнозу, погіршує прогноз лікування і призводить до хронізації процесу. Дерматологія – це вкрай важливий розділ медицини. Не можна нехтувати навіть самими незначними захворюваннями області дерматології.

Тому не втрачайте часу і запишіться до дерматолога на нашому сайті або по телефону.

Лікарі відділення дерматології

mkd-team-image
Січненко Наталія Сергіївна
дерматолог, косметолог
mkd-team-image
Чайка Ірина Сергіївна
дерматолог, косметолог

Ми працюємо для вас

Записатися на прийом