Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Відгуки наших пацієнтів

Верба Медикал  >  Про клініку  >  Відгуки наших пацієнтів

Хочу висловити свою вдячність Логвинюк Ганні Олександрівні за її професіоналізм,підхід до пацієнтів.Це людина з великої букви!!Я дуже рада що потрапила на прийом саме до неї.Ще хочу написати що адміністратор Петренко Ліна мене також вразила тим що кожному пацієнту який приходить вона приділяє увагу і з щирою посмішкою.І також мене ще вразив своїм професіоналізмом Бойко Олександр Володимирович він на УЗД побачив відразу мою проблему.Із всих інших лікарів до яких я ходила на УЗД він єдиний хто поставив правильний діагноз.Хочу ще раз висловити свою величезну вдячність цим людям,ви не реально круті професіонали своєї справи.Карʼєрного вам процвітання.

Вікторія

Робила операцію у Чумак Яни Володимирівни. Хочу сказати, що це лікар від Бога! Золоті руки, професійна, уважна, тактовна, людяна!!! В моій , складній ситуації, застосувала не стандартний підхід . Все індивідуально, операція, догляд!! Все пройшло чудово, я дуже задоволена результатом!!! Дякуюююю! Дякую за щастя, яке даруєте !!! Рекомендую!!!!!

Наталія

Выражаю благодарность дерматологу Марине Владимировне, пришёл на приём просто проверить родинку, но она настояла на удалении... Всё прошло быстро и качественно, а главное безболезненно. Спасибо Вам, за Ваш подход к своему делу.

Тарасенко Виталий

Висловлюю вдячність Воропаєвій Ірині Григорівна. Спокійна, компетентна. Уважно вислухала, огляд пройшов без дискомфорту, на екрані монітору все можна було бачити , лікар прокоментувала кожну картинку . Я не просто знала , що та як , а ще й мала змогу бачити. М/с в неї в кабінеті теж дуже приємна. Рекомендую звертатися зі своїми проблемами саме до таких мед.працівників

Люлмила

Добрий день. Висловлюю вдячність Огіенко Аліні Ігорівні.Вона лікар своєї справи. Рекомендую!

Тетяна

Доброго дня, хотіла б висловити велику вдячність Логвенюк Анні Олександрівні. Людина своєї справи, професійний лікар і чудова людина! Мала операцію, дякуючи всьому лікарському колективу, насамперед Анні, все пройшло успішно. Дякую за професіоналізм і моральну підтримку!

Світлана

Сделали операцию лазером по удалению гемороя. Все прошло прекрастно. Быстро/качественно и главное без осложнений. Солодовник В.А отличный хирург. СПЕЦИАЛИСТ с большой буквы. Рекомендую .

Роман

Отличная клиника. Приятная обстановка, очень классный персонал. Была под впечатлением от приёма у дерматолога и оперативного решения моей проблемы. Удаление родинок рекомендую делать только здесь. Очень быстро, безболезненно, отправляют на гистологию. Цены не заоблачные, всё очень комфортно. Впервые мне так понравилась частная клиника в Сумах - претензий нет вообще.

Katerina Izosimova

Хочу отметить Клинику Verba квалифицированными специалистами, в частности Дерматолога Грешило-Горячеву Марину Владимировну, очень внимательна, аккуратна. Быстро и безболезненно провела удаление папиллом на которое так долго не решалась. Буду рекомендовать.

Ирина

Выражаю благодарность врачу Чумак Яне Владимировне за ее умения и знания, это именно та доктор, у которой золотые руки! Также огромное спасибо врачу-анестезиологу Огиенко Максиму Николаевичу за профессиональный подход! Отдельно благодарна персоналу медцентра "Верба медикал", которые создают комфортные условия пребывания в клинике!

Yana

Нам дуже важлива ваша думка!

Залиште свій відгук про нашу клініку