Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Псоріаз на голові проявляється в 60-70% випадків всіх захворювань.

Псоріаз – це рецидивуюче хронічне захворювання мультифакторіальної природи (мають безліч факторів, у тому числі і генетичну схильність). Переважна локалізація епідермальних папул – симетричне розташування на розгинальних поверхнях кінцівок і в області волосистої частини голови. Псоріаз може вражати нігтьові пластинки і суглоби.

З причин поразки на псоріаз шкіри голови, виділяють особливу структуру епітелію в цій зоні, і щоденну микротравматизации шкіри в процесі розчісування.

Найчастіше псоріаз на голові з’являється або загострюється взимку. Причиною стає холодне і сухе повітря, носіння головного убору і недолік сонячного світла.

Клінічна картина

Псоріаз може проявлятися на шкірі голови у вигляді товстих лусочок або дрібного лущення, супроводжується почервонінням шкіри і свербінням. Зона ураження теж може бути різною – від одиничних плям до великих пошкоджених ділянок. Ймовірно відчуття стягування шкіри голови. Сильне або слабке лущення. Лущення та свербіж можуть викликати сильний дискомфорт, але на ріст і густоту волосся псоріаз зазвичай не впливає.

Псоріаз на голові як правило проявляється уздовж лінії росту волосся, але бувають випадки ознак псоріазу по всій поверхні голови.

Симптомами псоріазу можуть бути такі прояви, як:

  • роздратування шкіри за вухами – шкіра стає червоною і запаленої, з’являються тріщини, але без значного лущення;
  • лущення шкіри в вушному каналі і швидке утворення сірки.

Лікування псоріазу в ТОВ «Верба Медікал»

На первинній консультації дерматолога в медичному центрі ТОВ «Верба Медікал», після огляду і проведення додаткових методів лабораторної діагностики (при необхідності) лікар визначить причину і підбере оптимальний метод лікування. Лікування псоріазу на голові вимагає терпіння. Найчастіше воно займає багато часу, і симптоми можуть повертатися навіть при ретельному догляді.

Записатися до дерматолога можна за телефоном нашої клініки або заповнивши форму запису на нашому сайті.