Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Наші послуги

Верба Медикал  >  Наші послуги

Медичні послуги клініки ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» в м Суми включають в себе діагностику і лікування захворювань за такими напрямками як проктологія, амбулаторна хірургія, дерматологія і онкодерматолога. Лікарі з більш ніж 20 річним досвідом роботи допоможуть виявити причину захворювання на сучасному діагностичному обладнанні та разом з вами складуть план лікування з гарантованим видужанням. Ми виключно працюємо за світовими і європейськими клінічним протоколам надання допомоги.

услуги проктолога в клинике верба медикал

Проктологія

Прийом проктолога в клініці ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» в м. Суми – це:

 • делікатний огляд висококваліфікованим фахівцем;
 • використання адекватного знеболення під час обстеження;
 • повна і детальна консультація з приводу вашої проблеми вже після першого огляду проктолога;
 • використання найпрогресивніших і ефективних методик малоінвазивного лікування;
 • в запущених випадках – виконання операцій будь-якої складності в аноректальної зоні;
 • підбір індивідуальної схеми лікування.

Медичні послуги з проктології в нашій клініці – це якісне обстеження, ефективне лікування та доступні ціни.

до відділення ціни
услуги клиники Верба медикал

Амбулаторна хірургія

У клініці ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» проводять хірургічні операції і маніпуляції амбулаторно (без госпіталізації в стаціонар). Більшість операцій виконується в день звернення, відразу після первинного обстеження та встановлення діагнозу. Наше обладнання дозволяємо використовувати малоінвазивні методи проведення операцій, при яких проводитися мінімальне втручання в організм. Використовується лазерне лікування. Міні-розрізи виконуються радіохвильовим скальпелем. Операції проходять практично безкровно і безболісно. Проведення таких операцій не вимагає госпіталізації та тривалого реабілітаційного періоду.

Медичні послуги хірурга доповнюють:

 • комфортні умови,
 • високий косметичний ефект (при необхідності накладається косметичний шов),
 • короткочасне післяопераційне спостереження в палаті денного стаціонару.
до відділення ціни
услуги дерматолога в клинике верба медикал

Дерматологія

Висококваліфіковані фахівці клініки ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ», проведуть діагностику і лікування шкірних захворювань:

 • захворювань шкіри і її придатків (слизові оболонки, сальні і потові залози, нігті і волосся) з використання сучасного обладнання;
 • виявлять захворювання шкіри голови і волосся з використанням цифрової тріхоскопіі, фототріхограмма, біопсії і лабораторних методів діагностики;
 • проведуть діагностику і моніторинг пігментних утворень шкіри з використанням оптичної та цифрової дерматоскопія з можливістю архівації;
 • діагностику новоутворень шкіри з використання високочутливих методів (цитологічний, гістологічний, дермоскопіческій і т.д.);
 • виконають операції з видалення доброякісних новоутворень радіохвильовим методом з обов’язковим гістологічним контролем.

Після первинного огляду дерматолога встановлюеться діагноз і підбираеться лікування індивідуально, з використанням різних способів введення лікарських препаратів, що мають доведену ефективність. Первинний прийом дозволить вам отримати детальну консультацію дерматолога і трихолога, а також рекомендації лікаря про ефективні методи лікування.

Медичні послуги дерматолога в нашій клініці спрямовані виключно на ефективність лікування і швидке одужання.

до відділення ціни
дитяча дерматологія в Сумах

Дитяча дерматологія

Дитяча шкіра дуже ніжна і вразлива, вона активно реагує на зовнішні роздратування або приховані хвороби внутрішніх органів і систем. Такі стани, як почервоніння, висип або роздратування можуть нести косметичний дефект, але також можуть свідчити про більш серйозні захворювання. Тому дитячий дерматолог повинен своєчасно діагностувати такі стани і призначати відповідне лікування.
Лікарі медичного центру ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» рекомендують не відкладати візит до дитячого дерматолога, якщо:

 • дитину тривалий час турбують зміни шкіри, що викликають дискомфорт;
 • з’являються висипання на шкірі і на слизових оболонках;
 • у дитини з’являються незвичайні утворення (рожевого, коричневого кольору);
 • з’являються нові родимки або існуючі родимки змінюються в розмірі, за формою або кольором;
 • змінюється форма та/або колір нігтів.

Наші фахівці проведуть ретельний огляд з використанням сучасного обладнання, призначать необхідні аналізи. За підсумками обстеження встановлять точний діагноз і призначать ефективний курс лікування. При необхідності в клініці проводяться хірургічні операції з видалення доброякісних новоутворень або діагностичні маніпуляції.

до відділення ціни

Гінекологія

Лікарі гінекологи в нашій клініці надають повний комплекс лікарських послуг, який необхідний для відновлення жіночого здоров’я: профілактика і лікування гінекологічних захворювань; консультації; діагностика та обстеження таких видів, як:

 1. Відеокольпоскопія або розширена кольпоскопію з Шиллер-тестом і фото-, відеофіксацією – здійснюється для візуалізації стінок піхви і, особливо, шийки матки.
 2. Цитологічний скринінг (Pap test) або рідинне цитологічне дослідження – проводиться з метою діагностики передракових процесів в піхві і шийці матки. У разі виявлення підозрілого утворення, за згодою пацієнтки, береться біопсія для гістологічного дослідження.
 3. Забір мазків зі стінок піхви і шийки матки на бактеріологію – дослідження взятого матеріалу дозволяє виявити інфекції, які передаються статевим шляхом і є провісниками онкологічних захворювань задовго до їх появи.
 4. УЗД органів малого тазу – ми застосовуємо ультразвукові апарати високого класу GE (США) і Esaot (Італія). Дані апарати дозволяють провести дослідження двома способами трансабдоминально (через передню черевну стінку) і трансвагінально (внутришньопіхвово) із застосуванням доплерографії.
 5. Ультразвукова гістеросальпінгографія – це болючий метод тому проводиться під анестезією. Дослідження дозволяє визначити форму порожнини матки та з’ясувати, чи прохідні маткові труби. Використовується в діагностиці безпліддя.
до відділення ціни

Урологія

У відділенні урології нашого медичного центру надають повний спектр медичних послуг з діагностики та лікування будь-яких захворювань сечостатевої системи та патологічних процесів в органах заочеревинного простору як у чоловіків, так і у жінок. А також діагностують та лікують «чоловічі» захворювання, пов’язані з репродуктивними органами та функціями у чоловіків:

 • простатит;
 • уретрит;
 • гідронефроз;
 • гидроцеле;
 • фімоз та ін.

Профілактичні огляди, комплексні програми, діагностичні процедури (цистоскопія, узі, аналізи), консервативне та амбулаторне лікування з використанням сучасного обладнання й новітніх методик.

до відділення ціни
УЗД в Сумах

Ультразвукове дослідження (УЗД)

Ультразвукове дослідження (УЗД) на сьогоднішній день є найбезпечнішим і одним з найбільш інформативних методів медичного обстеження організму. Дане обстеження проводиться за рахунок ультразвукових хвиль, які проходячи через кордони тканин повертають відображення звуку і відображають його на екрані. Ультразвук не несе абсолютно ніякої небезпеки для організму. УЗД можна робити багаторазово і, при необхідності, навіть кілька разів на день. Завдяки ультразвукової діагностики, лікар може встановити абсолютно точний діагноз, спостерігати динаміку змін в організмі, максимально точно фіксувати процес одужування.
У медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» ультразвукову діагностику на сучасному обладнанні MyLab ™ 50 виробництва компанії Esaote проведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом роботи. За призначенням лікаря нашої клініки або лікаря стороннього медичного закладу, ви можете пройти такі види УЗД, як:

 • УЗД черевної порожнини;
 • УЗД нирок і надниркових залоз;
 • УЗД органів малого таза (матка + придатки);
 • УЗД органів мошонки (яєчка, придатки, оболонки);
 • УЗД щитовидної залози;
 • УЗД молочних залоз;
 • УЗД підшлункової залози;
 • УЗД передміхурової залози;
 • УЗД лімфатичних вузлів;
 • УЗД суглобів.

Та інші види ультразвукового досліджень.

до відділення ціни

Медична косметологія

Медична косметологія об’єднує в собі два напрямки – дерматологія та естетична медицина. У нашому медичному центрі в відділенні медичної косметології працюють досвідчені лікарі дерматологи-косметологи, які використовують виключно медичний підхід. Використовувані препарати і методики цілком безпечні для здоров’я з доведеним терапевтичним ефектом.

Для усунення косметичних дефектів та підтримки молодості й краси в нашій клініці застосовують неінвазивні методики (ті, що не порушують цілісність шкірного покрову) та ін’єкційні методики (введення протестованих безпечних препаратів за допомогою ін’єкцій).

Косметичні процедури проводять лікарі з великою практикою в дерматології, що дає 100% гарантію безпеки процедур. Перш, ніж порекомендувати ту чи іншу процедуру, лікар переконається у відсутності протипоказань та, за потреби, призначить необхідне лікування або підбере іншу косметичну процедуру.

до відділення ціни

Лазерна косметологія

Використання лазерного обладнання в косметології на теперішній час є найпопулярнішим і найбезпечнішим методом позбавлення від косметичних дефектів, видалення небажаного волосся, загального омолодження шкіри. За допомогою лазеру косметолог впливає тільки на проблемні ділянки з високою точністю. Лазер ідеально підходить для таких процедур, як:

 • лікування вугрової хвороби;
 • лікування рубців і розтяжок;
 • видалення пігментних плям;
 • видалення бородавок та папілом;
 • лікування куперозу та ін.

У нашій клініці використовується сучасна лазерна станція EvoLINE, яка об’єднує неодимовий і олександритовий лазери. Різні типи лазерів відрізняються головним чином довжиною хвилі і, відповідно, глибиною впливу. Це максимально розширює можливості лазерної косметології та терапії.

до відділення ціни