Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Про клініку

Верба Медикал  >  Про клініку

Широкий спектр послуг

Медичний центр ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» – це клініка в якій проводиться діагностика і лікування широкого ряду захворювань за такими напрямками як:

Ефективність завдяки досвіду і сучасних технологій

Лікарі нашої клініки, з більш ніж 20 річним досвідом роботи, визначать причину захворювання на сучасному діагностичному обладнанні та разом з вами складуть план лікування з гарантованим видужанням. Всі фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію і проходять атестацію. Наша клініка працює виключно за світовими і європейськими клінічним протоколам надання допомоги.

Клініка ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» пропонує якісне та доступне лікування з використанням найпрогресивніших методів лікування і сучасного обладнання. Застосовується лазерна хірургія, ультразвукове і радіохвильове медичне обладнання. Це дозволяє максимально збільшити ефективність лікування. Більшість хірургічних маніпуляцій не тільки в області хірургії, але й в області проктології та дерматології, проводяться в день звернення. Відразу після визначення діагнозу і затвердження способу лікування. Малоінвазивні методики дозволяють обійтися без госпіталізації і тривалого періоду реабілітації після операції.

Висока якість лікування - це в наших інтересах

Ми цінуємо ваш час. І ми, як ніхто інший, розуміємо всю небезпеку затягування лікування. Використовувані нами методики, в сукупності з сучасним обладнанням, дозволять дуже швидко і ефективно діагностувати та вилікувати хворобу. В процесі лікування ваше звичне життя не буде нічим обмежене. Практично будь-які операції проходять в один день і не мають важких наслідків. Зручний запис до лікаря на сайті, також заощадить ваш час.

Ми робимо все можливе, щоб наші пацієнти не просто покидали нашу клініку здоровими, але ще і рекомендували нас своїм друзям, рідним і близьким. Краща реклама наших послуг – це рекомендації пацієнтів нашої клініки і їх гарне здоров’я!

Клініка ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» націлена на розвиток

Клініка ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» ставить пріоритетами не миттєву вигоду а розвиток, підвищення власної кваліфікації, а також впізнаваність і позитивні відгуки наших пацієнтів. Тому при незмінно високій якості діагностики, лікування і обслуговування – ціни на наші послуги завжди залишаються доступними для наших пацієнтів.

Основним завданням наша клініка ставить собі якісну і сучасну медичну допомогу. Переконайтеся в цьому самі – запишіться на прийом до лікаря для обстеження і отримання консультації прямо зараз. Вам проведуть діагностику, докладно розкажуть які є методи лікування, підберуть оптимальний і ефективний метод саме для Вас.

На нашому сайті ви можете здійснити віртуальну подорож кабінетами нашої клініки, та на власні очі переконатися у рівні комфорту та наявності обладнання.

Подбайте вчасно про своє здоров'я - приходьте в клініку ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ», щоб ми подбали про вас!

Задайте свої питання лікарям клініки