Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Інноваційна проктологія

Верба Медикал  >  Інноваційна проктологія

Інноваційна проктологія у медичному центрі ТОВ «Верба Медікал»

Наш медичний центр крокує в «ногу з часом», пропонуючи пацієнтам з проктологічними захворюваннями найсучасніше лікування. Відділення проктології в ТОВ “Верба Медікал” – це поєднання досвіду та сучасного медичного обладнання, яке на сьогодні вважається найефективнішим у діагностиці та лікуванні проктологічних захворювань.

На етапі діагностики, наші лікарі проводять аноскопію та ректороманоскопію з фото-відео фіксацією, що дозволяє встановити діагноз швидко та точно. Залежно від діагнозу та побажань пацієнта, для лікування використовується радіохвильова установка «Сургітрон», «Фотек» або сучасний хірургічний діодний лазер «LIKA-surgeon +».

Саме ці два методи вважаються найефективнішими та найбезпечнішими в лікуванні більшості проктологічних захворювань. За їх допомогою можна позбутися наступних захворювань:

  • геморой;
  • анальні тріщини та нориці;
  • анальні папіломи і кондиломи;
  • анальні бахромки;
  • анальні поліпи та ін.

Переваги лазерного та радіохвильового лікування

  • Лікування більшості проктологічних захворювань відбувається за 1 сеанс середньою тривалістю 20-30 хвилин.
  • Відносно безболісно. За бажанням пацієнта, лікування проводиться під наркозом (за участю анестезіолога) або під місцевою анестезією (параректальна блокада).
  • Вплив лише на уражені клітини, без ризику ушкодження сфінктеру та оточуючих здорових тканин.
  • Лазерна енергія випаровує клітини, тому не виникає кровотечі, після процедури не лишається рубців та шрамів, а процес загоєння та реабілітації значно прискорюється.
  • Не потребує шпиталізації, після процедури пацієнт може одразу залишити клініку.

Якщо з якихось причин неможливо застосувати лазер для лікування проктологічних захворювань, у нашій клініці застосовують радіохвильовий апарат «Сургітрон» або «Фотек», який дозволяє провести проктологічну маніпуляцію з мінімальною травматизацією тканин, що зменшує у 3-5 разів біль після процедури та значно прискорює термін загоєння рани.

Принцип дії радіохвильового обладнання схожий на лазерний, тобто уражені тканини випаровуються під впливом високочастотних радіохвиль (3,8-4,0 МГц). Процедура проходить безболісно та швидко, зазвичай 5-15 хв, працездатність відновиться на 2-7 добу.

Чому варто звернутися саме у медичний центр ТОВ “Верба Медікал”?

Ми наполегливо радимо звертатися до лікаря з появою перших ознак захворювання чи неприємних відчуттів. Та дуже часто симптоми проктологічних захворювання пацієнти терплять “до останнього” через сором або інші психологічні причини. Ми гарантуємо, що звернутися до нас:

Не соромно

Ми гарантуємо чуйне відношення та повну конфіденційність. Ви самостійно можете обрати до якого лікаря звернутися. У нас працюють лікарі чоловіки і жінка.

Не боляче

Лікування відбувається з мінімальною травматизацією, лазер вливає лише на уражену зону, не зачіпаючи здорових клітин. Ви самостійно можете обрати вид знеболення

Швидко

Лазерне чи радіохвильове лікування більшості проктологічних захворювань дозволяє позбавити проблеми лише за 1 сеанс тривалістю 20-30 хв, без шпиталізації.

Безпечно

Професійність лікарів та найсучасніше обладнання дозволяють знизити ризик післяопераційних ускладнень майже на 100%.

Не зволікайте з візитом до лікаря та запишіться на прийом до проктолога в ТОВ “Верба Медікал” при перших проявах болю чи дискомфорту. По перше, будь-яке захворювання краще лікувати на початковій стадії, а по друге, немає жодного сенсу терпіти біль та псувати своє життя через хворобу.

Записатися на прийом ви можете за телефоном клініки, або заповнивши форму запису нижче:

Записатися на прийом