Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Стрії або розтяжки на шкірі це дефект, що утворюється при надмірному натягу шкіри в результаті швидкого набору або втрати ваги, під час вагітності або при гормональних порушеннях і деяких ендокринних захворюваннях. Розрив колагенових і еластинових волокон дерми, в результаті натягу, призводить до витончення шкіри. На таких ділянках немає кровоносних судин, що призводить до втрати пігменту. Самостійно стрії не зникають і з часом ці смуги на шкірі змінюють колір з фіолетового на білий.

Лазерне видалення розтяжок в медичному центрі ТОВ «Верба Медікал»

Спрямований промінь лазеру впливає на розтягнуту шкіру (стрії) на глибину до 1 мм викликаючи мікропошкодження. Це стимулює вироблення колагену й еластину. Здорові клітини шкіри під впливом тепла починають поділ. В результаті чого деформована ділянка затягується, відновлюється нормальна структура шкіри.

Процедура лазерного видалення розтяжок не вимагає анестезії. Безболісність і комфорт процедури досягається внаслідок технічних характеристик сучасної лазерної установки EvoLINE і повітряної кріо установки, що робить моментальне знеболювання шкіри на необхідну глибину.

Ефект видалення розтяжок спостерігається вже після першої процедури, однак, щоб видалити стрії повністю знадобитися курс лікування, що складається з 4-6 процедур. Курс лікування визначає досвідчений лікар дерматокосметолог. Багато в чому він залежить від площі і вираженості розтяжок (стрий).

Протипоказання до лазерного видалення розтяжок

Лазерна косметологія в цілому і лазерне видалення стрий мають ряд протипоказань. Тому важливо перед процедурою отримати детальну консультацію лікаря дерматолога. Косметологи в нашій клініці використовують тільки медичний підхід і якщо лікар виявить протипоказання – він порекомендує курс лікування захворювання, що стало причиною неможливості проведення процедури, або іншу косметичну процедуру.

З основних протипоказань до лікування стрий лазером можна виділити такі як:

  1. Вагітність і період лактації. У цей період вкрай не рекомендується вдаватися до лазерної терапії, оскільки через гормональної перебудови організму складно передбачити його реакцію на будь-які косметичні процедури.
  2. Інфекційні захворювання. Процедури лазерної косметології здатні спровокувати ускладнення інфекційних захворювань в активній стадії.
  3. Шкірні захворювання, новоутворення і травми в області проведення процедури. Деякі грибкові захворювання, запалення, опіки і рани дадуть серйозні ускладнення від впливу лазера. Визначити небезпеку може тільки лікар.

Реабілітаційний період після лазерного видалення стрий

Видалення розтяжок (стрій) і рубців за допомогою лазеру – це найпрогресивніший і безпечний метод. Він не викликає побічних ефектів, якщо процедура не проводитися при наявності протипоказань. Реабілітаційного періоду, як такого, немає. Після процедури можливе почервоніння шкіри яке не викликає дискомфорту і проходить самостійно за 1-2 дня.

Записатися на прийом до косметолога для лазерного видалення стрій (розтяжок) і рубців ви можете за телефоном нашої клініки або заповнивши форму запису на нашому сайті.