Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Хімічний пілінг – це дуже поширена в медичній косметології процедура, яка полягає в нанесенні на шкіру різних препаратів на основі кислот. Завдяки їх впливу відбувається відлущування клітин поверхневого шару шкіри. Глибина впливу залежить від типу і сили діючої речовини. Хімічний пілінг очищає пори сальних залоз і внаслідок пошкодження клітин верхнього шару шкіри, стимулює регенерацію клітин, активне вироблення колагену та еластину.

Ефект хімічного пілінгу

  • омолодження шкіри;
  • підвищення еластичності і пружності;
  • видалення косметологічних дефектів, наприклад пігментні плями, шрами, наслідки акне;
  • зменшення зморшок;
  • попередження ознак старіння;
  • стимулювання захисних реакцій шкіри.

Види хімічного пілінгу

Використання різних сумішей в процедурі пілінгу дозволяє досягти впливу на шкіру різної глибини. Хімічний пілінг поділяється на поверхневий; серединний і глибокий.

Поверхневий пілінг впливає тільки на кілька ороговілих шарів епідермісу. Це найбільш щадний вид пілінгу. Така процедура рекомендується для молодої проблемної шкіри або для підготовки шкіри до процедури більш глибокого пілінгу. Ефект поверхневого пілінгу – короткостроковий, але цей вид пілінгу ніяк не обмежує звичний хід життя. Найчастіше для поверхневого пілінгу використовують гліколеві, мигдальні, піровиноградна, молочні кислоти.

Серединний (середній) пілінг впливає на весь роговий шар. Проводять такі процедури для вирішення більш серйозних косметичних проблем, а також для позбавлення від вікових змін шкіри. Ефект середнього пілінгу зберігається протягом декількох місяць, але повторний курс можна проводити тільки через рік. Недолік даного виду пілінгу полягає в тому, що після процедури на шкірі зберігаються наслідки хімічного опіку, що вимагає дотримуватися домашнього режиму протягом 1 тижня. Для даної процедури зазвичай використовують такі види кислот: ТСА (трихлороцтової); саліцилова; ретинол; резорцин.

Глибокий пілінг використовується тільки в умовах стаціонару з використанням анестезії. Дана процедура призводить до повного відторгнення епідермісу з зачіпанням базальної мембрани. В результаті такої процедури формується новий шар шкіри без будь-яких ознак старіння. Реабілітаційний період триває до 5 місяців, але тривалість ефекту досягає кілька років. Глибокий пілінг проводять один раз в житті.

Хімічний пілінг в медичному центрі ТОВ «Верба Медікал»

Пілінг процедури в медичному центрі ТОВ «Верба Медікал» проводять досвідчені лікарі дерматологи, після первинного огляду і виключення всіх протипоказань. Використовується поверхневий пілінг і середній пілінг PRX – T 33. Даний вид пілінгу вважається серединним (тобто впливає на весь роговий шар) але при цьому пошкодження верхнього шару мінімальні. Завдяки цьому пілінг PRX – T 33 не має реабілітаційного періоду і, так само, як і поверхневий пілінг, ніяк не порушить звичний ритм життя. Не викликає характерного почервоніння або лущення шкіри.

Завдяки тому, що в нашій клініці використовується виключно медичний підхід до омолодження, а всі косметологічні процедури проводять досвідчені лікарі косметологи-дерматологи, хімічний пілінг буде абсолютно безпечний з гарантованим ефектом.

Записатися на консультацію до лікаря дерматолога-косметолога ви можете прямо на цій сторінці або ж за телефоном нашої клініки.