Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Лазерне омолодження – це один з найефективніших способів омолодження шкіри, позбавлення від вугрової висипки, рубців та пігментації. Завдяки цій процедурі пропадають або значно зменшуються зморшки, мішки під очима, підтягується овал обличчя.

Типи лазерного омолодження

Існує два типи лазерного омолодження:

  1. З пошкодженням шкіри, проводиться на CO2 лазері;
  2. Без ушкодження шкіри (лазерне глибоке дермальне омолодження).

У медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» застосовується тільки глибоке дермальне омолодження без ушкодження шкірного покриву. Це швидка, безпечна і високоефективна процедура в лазерної косметології. Виконується лазерним косметологічних апаратом EvoLINE, що має в своєму арсеналі олександритовий і неодимовий лазери (Alex + Nd: YAG) з безконтактним охолодженням шкіри.

Ефект лазерного глибокого дермального омолодження шкіри:

  • відсутні пошкодження шкірного покриву;
  • відновлюється втрачені з віком властивості шкіри;
  • сповільнюються процеси старіння;
  • процедура сприяє процесу неоколлагенеза і ліфтингу шкіри.

Лазерне омолодження в клініці ТОВ «Верба Медікал»

Лазерне омолодження, як і інші лазерні косметологічні процедури, може викликати ускладнення, якщо його проводить не професіонал. У нашій клініці досвідчені лікарі дерматокосметологи використовують виключно медичний підхід в лазерної косметології. Перш ніж порекомендувати процедуру лазерного омолодження, лікар проведе огляд, визначить всі можливі протипоказання і дасть детальну консультацію. Складе план процедур спираючись на індивідуальні особливості організму пацієнта.

В ході процедури лазер виробляє інтенсивні спалахи світлової енергії, які поглинаються в поверхневому шарі шкіри. Відчуття від лазерного променя викликають відчуття поколювання і тепла в оброблюваної зоні.

Цей метод є альтернативою операції по круговій підтяжки обличчя для людей, які не готові до серйозної пластичної операції. Промінь лазера проникає в глибокі шари дерми, не пошкоджуючи епідерміс. Енергія променя стимулює синтез нового колагену, сприяє ущільненню колагенових волокон, в результаті чого спостерігається видимий ефект омолодження шкіри.

Процедури лазерного омолодження проводяться курсом з 5-6 процедур з проміжками в 7-10 днів, при цьому первинний ефект спостерігається після виконання 1-2 процедур. Протягом 6 місяців в дермі відбуватимуться процеси неоколлагенеза, тому протягом усього цього часу ви можете відзначати наростаючий ефект від цієї процедури.

Перевага лазерного омолодження в тому, що відновлюється не тільки м’язовий тонус каркаса обличчя, а й молодість самої шкіри. Поліпшується її зовнішній вигляд, структура, чого неможливо добитися жодної пластичною операцією.

Записатися на лазерне омолодження в сумському медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» ви можете заповнивши форму запису або за телефоном нашої клініки.