Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Акне – це одне з найпоширеніших захворювань шкіри, що залишає після себе рубці і шрами. Оскільки найчастіше акне розвивається на обличчі, це суттєво погіршує якість життя людини, впливаючи на його самооцінку. Однак сучасна лазерна медицина здатна позбавити людину від цього захворювання за кілька сеансів, без будь-яких слідів і наслідків.

Принцип лазерного лікування акне

Основною причиною появи акне є підвищена активність сальних залоз шкіри і збільшене відтворення жирових клітин. Скупчення жирових клітин і відмерлі клітини шкіри злипаються один з одним утворюючи закупорювання пор шкіри, що призводить до утворення вугрів, прищів і запальних вогнищ.

Лазерні промені проникають в шкіру, досягаючи волосяні фолікули і сальні залози. Випромінюване лазером тепло знищує бактерії збудники акне. При наявності запального висипу лазерний промінь порушує мікроциркуляцію у вогнищі запалення, тим самим зменшуючи почервоніння і ліквідуючи сам гнійник.

Тепло також руйнує бактерії, що зібралися в сальних залозах, завдяки чому лазер має також антибактеріальну дію. Лазерне лікування акне прискорює загоєння і знижує ймовірність утворення нових запальних висипань.

Лазерне лікування акне в клініці ТОВ «Верба Медікал»

Будь-яка лазерна терапія повинна проводитися досвідченим фахівцем, для уникнення неприємних наслідків. Косметологи нашої клініки використовують виключно медичний підхід в косметології.

Перш ніж порекомендувати пацієнту лазерне лікування вугрової хвороби, лікар проведе обстеження, виявить всі можливі протипоказання і спільно з пацієнтом розрахує курс лікування для досягнення довгострокового результату. Курс розраховується індивідуально. Зазвичай це 1-2 процедури для лікування акне легкого та середнього ступеня або 4-5 процедур для лікування запальної форми акне в активній фазі.

Метод лікування не має вікових обмежень і може використовуватися як для лікування підлітків, так і дорослих.

При лазерному лікуванні акне немає як такого реабілітаційного періоду. Може спостерігатися невелике почервоніння шкіри, що не викликає дискомфорту, яке проходить за 1-2 дня.

Лікар дерматолог дасть детальну консультацію по догляду за шкірою в перший період після процедури.

Записатися на прийом до дерматокосметолога на лазерне лікування вугрової хвороби ви можете за телефоном нашої клініки або заповнивши форму запису на нашому сайті.