Skip to content Skip to footer

Лікар проктолог жінка

Лікар проктолог жінка зустрічається дуже рідко, зазвичай це чоловіча професія. Та як би не казали чоловіки, що лікар першою чергою лікар, а не чоловік або жінка, і що все то забобони, багатьом жінкам простіше і комфортніше, коли їх оглядає саме жінка. Особливо коли мова йде про надто делікатні захворювання як то проблеми в області проктології. Декому про таке навіть розповідати своїм знайомим соромно, а не те що йти на огляд до чоловіка, хоч і лікаря.

До того ж серед жінок є й ті, хто не може звернутися до лікаря чоловіка за релігійними переконаннями. Такі жінки взагалі підуть на прийом до проктолога виключно, якщо лікар проктолог жінка.

Варто зазначити, що будь-яке лікування буде більш продуктивним, якщо пацієнт почуває себе на прийомі у лікаря комфортно. Негативний психологічний та емоційний стан ускладнює лікування.

А між тим жіночий організм часом більш вразливий до проктологічних захворювань ніж чоловічий. Наприклад, ризик виникнення геморою під час вагітності та пологів дуже великий, більш ніж 60%. Це зумовлено перш за все зміною гормонального фону а також потугами під час пологів. Також з пологами часто пов’язане виникнення суто жіночого проктологічного захворювання – ректоцеле (проктологічне захворювання, виражене в випинанні передньої стінки прямої кишки в бік піхви).

Така проблема призводить до того, що дуже великій відсоток жінок не квапляться звертатися до проктолога. Шукають способи самолікування або сподіваються на те, що «саме пройде». Лікарі проктологи безліч разів, повсюди, попереджають про шкоду такого підходу до захворювання. Про те, що більшість проктологічних захворювань на початковій стадії можна вилікувати терапевтичними засобами, проте як запущені захворювання вимагають хірургічного втручання. Але дуже часто людина розуміє на рівні свідомості, що треба щось робити, але емоційне блокування бере верхи і людина просто не може наважитися на певний крок.

Рішення такої проблеми дуже просте – це лікар проктолог жінка. Як от в сумському медичному центрі ТОВ «Верба Медікал». На рівні з проктологами чоловіками в клініці працює чутлива та досвідчена лікарка проктолог Огієнко Аліна Ігорівна. Її досвід дозволяє їй з успіхом лікувати практично всі проктологічні захворювання, включно з хірургічними маніпуляціями.

 • Комплексне обстеження та постановка діагнозу хірургічного та проктологічного профілю;
 • Ректоскопія, аноскопія;
 • Лікування гемороїдальної хвороби – консервативне та оперативне;
 • Лікування гострої та хронічної анальної тріщини;
 • Видалення анальних бахромок;
 • Видалення анальних поліпів;
 • Лікування тромбозу гемороїдальних вузлів оперативно та консервативно;
 • Діагностика та лікування нориць анальної ділянки;
 • Лікування свербежу анальної ділянки;
 • Лікування запальних захворювань нижніх відділів кишківника;
 • Діагностика та видалення новоутворень шкіри будь-якої локалізації.

Володіє досвідом роботи з лазерним, ультразвуковим та радіохвильовим обладнанням. Та, що найголовніше, вона чудово розуміє жіночі проблеми як фізіологічні в області проктології, так і психологічні в сенсі сором’язливості чи незручності перед прийомом проктолога.