Skip to content Skip to footer

Пілінг — осіннє омолодження шкіри

Зовсім скоро сонце стане менш активним і можна починати робити пілінги. Пілінг – це косметична процедура, що дозволяє позбутися від ороговілого верхнього шару шкіри. Пілінг впливає на шари епідермісу, прибираючи верхній шар дерми. Дана процедура прискорює регенерацію клітин шкіри. Рекомендується проводити дану процедуру саме восени, оскільки відразу після пілінгу шкіра стає дуже вразлива до негативного впливу активних сонячних променів.

Види пілінгу

По виду пілінг підрозділяється на:

  • Поверхневий – самий делікатний. Така процедура допоможе позбавитися від дрібних зморшок, пігментних плям, ороговілої шкіри. Служить профілактикою вугрової висипки.
  • Серединний пілінг – має більш глибокий вплив (на всю товщину рогового шару). Така процедура скоректує рубці на шкірі і згладить зморшки.
  • Глибокий пілінг впливає на товщину епідермісу. У такій процедурі використовуються агресивні речовини і техніки впливу. Тому глибокий пілінг рекомендується проводити після консультації дерматолога.

Показання. У яких випадках слід записатися на пілінг?

  1. Шкіра, що в’яне. Омолоджуючий ефект досягається шляхом стимуляції клітин. В результаті покращується тонус шкіри, зменшується вираженість зморшок.
  2. Шкіра з гіперпігментацією. Процедура пілінгу нормалізує рівень меланіну, і пігментація проходить.
  3. Шкіра, схильна до вугрової висипки. Пілінг нормалізує роботу сальних залоз і є хорошим засобом профілактики рубців, що з’являються після вугрової висипки.
  4. Рішення проблеми розтяжок. Стимуляція клітин призводить до поліпшення тонусу шкіри, розтяжки стають менш помітними, а шкіра – більш підтягнутою і пружною.

Як правильно підготуватися до проведення пілінгу?

Запорука добре проведеної процедури, що б пілінг подіяв рівномірно і на однакову глибину, почати підготовку за 2 тижні.
Включіть в свій щоденний вечірній догляд очищающий гель або тонік з кислотами. Найпопулярніші кислоти в складах таких засобів, як гліколева, молочна, саліцилова, а також фруктові кислоти. Вони м’яко видаляють омертвілі клітини з поверхні шкіри, роблять її гладкою, стимулюють клітинну регенерацію і м’яко готують шкіру до косметичних процедур.
Також шкіру можна підготувати у косметолога на місці. Застосувавши зволожуючі процедури, неінвазивну карбоксітерапіі. Або пілінги, але більш поверхневі з неактивним вмістом рН.