Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

Хронічна анальна тріщина з фіброзним поліпом анального каналу великих розмірів.

Симптоми захворювань в анальної зоні часто схожі, тому поставити правильний діагноз без використання сучасного медичного обладнання буває важко. Тому так важливо своєчасне звернення до спеціалізованої клініки.

Хронічна анальна тріщина – дефект (виразка) слизової оболонки анального каналу з рубцево зміненими краями. Для анальної тріщини характерні скарги на гострі болі в області заднього проходу під час і після дефекації, виділення крові під час спорожнення.

Клінічний випадок. Пацієнтка М. (34 роки), жителька одного з райцентрів нашої області, протягом довгого часу відчувала біль, виділення крові і випадання вузла під час дефекації. Неодноразово зверталася до хірурга поліклініки, який на підставі пальцевого дослідження встановив діагноз: «Внутрішній геморой». Після чого пацієнтка безрезультатно лікувалася свічками і мазями від геморою кілька місяців. Коли симптоми посилилася, звернулася до медичного центру ТОВ «Верба Медікал», де на підставі відеоректоскопія (огляд прямої кишки на глибину 22 см) і відеоаноскопія (огляд анального каналу на глибину 10 см) ми встановили клінічний діагноз: «Хронічна анальна тріщина. Фіброзний поліп анального каналу великих розмірів ». Розмір поліпа був вражаючий: до 5 см в діаметрі !!! А ось наявність геморою взагалі не було підтверджено!

На нинішньому етапі розвитку медичної науки і техніки лікування від анальних поліпів і тріщин не є великою проблемою. У нашій клініці існує можливість як безоперационного, так і хірургічного лікування анальних тріщин. В даному випадку безопераційні методики безсилі. Якщо питання стосується саме висічення тріщини з поліпом, то ми використовуємо методику радиоволнового лікування. Операція малоінвазивна, а тому безболісна, безкровна і не займає більше 5-10 хвилин. Вона полягає в тому, що радіохвильовим апаратом «Фотек» (а ніяк НЕ скальпелем!) Видаляється тріщина разом з поліпом. Перевага малоінвазивної операції ще і в тому, що вже через 2 години пацієнтка змогла відправитися додому.

результат операции по удалению полипа анального канала

На фото результат операції: тканина анальної тріщини (1) і фіброзний поліп 5,0 см в діаметрі (2).
Результат гістологічного дослідження на 100% підтвердив правильність клінічного діагнозу.

Підсумовуючи вищесказане, можна зробити наступні висновки: при появі таких симптомів, як біль, свербіння, дискомфорт в анальної зоні, кров’янисті, слизові, гнійні виділення з прямої кишки, помилкові позиви до спорожнення, відчуття чужорідного тіла слід звернутися до проктолога.

Проведення аноскопии і ректоскопом є обов’язковим для правильного встановлення діагнозу!

При психологічній підготовці слід відкинути стереотип, що буде боляче, соромно і дискомфортно. Всі співробітники медичного центру ТОВ «Верба Медікал» – професіонали з багаторічним досвідом, які будуть ставитися до вас вкрай ввічливо, делікатно і доброзичливо. При огляді використовується спеціальне проктологічне білизна. Огляд проходить в зручному положенні на лівому боці (а не в колінно-ліктьовий позі) з використанням знеболюючого гелю.

Варіантів підготовки кишечника кілька – це можуть бути клізми або аптечні засоби. Більш детально з підготовкою до прийому ви можете ознайомитися на нашому сайті “Первинний огляд проктолога”. А проконсультувати і підібрати найбільш підходящий вам варіант допоможуть адміністратори реєстратури клініки по телефону (050) 407-77-87.

Поділитися