Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

Вітаємо наших проктологів зі святом

26 жовтня – Міжнародний день проктолога.

Сьогодні Медичний центр ТОВ «Верба медикал» вітає своїх лікарів проктологів Олександра Солодовника, Станіслава Чумака та Аліну Огієнко з їх професійним святом, бажає миру, добра, здоров’я та процвітання, дякує за відмінну роботу у цей непростий час.

Проктологія – це досить делікатна тема, яка має табу та упередження. Багато пацієнтів соромляться йти на прийом, тривалий час відмовляються від обстеження, консультації у лікаря проктолога, займаються самолікуванням. Останнє переважно не приносить полегшення, захворювання прогресує, симтоматика посилюється, відбувається хронізація процесу, в деяких випадках розвивається онкологічне захворювання.

Але в Медичному центрі ТОВ «Верба медикал» огляди у проктолога відбуваються у комфортному положенні на лівому боці з використанням знеболюючих мазей. За необхідності надаються проктологічні одноразові труси. Огляд у проктолога включає в себе проведення опитування пацієнта, пальцевого дослідження, аноскопії та ректороманоскопії з подальшим призначенням медикаментозного лікування, за необхідності проводиться хірургічне малотравматичне втручання в умовах відділення хірургії одного дня під місцевим знеболенням так і з використанням медикаментозного сну.

Детально про проктологію та послуги, що надаються в Медичному центрі ТОВ «Верба медикал» Ви можете прочитати на нашій сторінці.

Записатися на консультацію проктолога можна за номером +380504077787.
Чекаємо вас за адресою: м. Суми, пр-т. Михайла Лушпи, 31а

Поділитися