Skip to content Skip to footer

Без світла працюємо в звичайному режимі

Шановні друзі! В цей дуже не простий для нашої країни час, медичний центр ТОВ “Верба Медікал” продовжує працювати. Ми робимо все можливе задля вашого здоров’я. І всі ті тимчасові труднощі, як то періодичне вимкнення електрики, нас не зупинять. Завдяки наявності у нас власного генератора, відключення світла не впливає навіть на хід операцій. Наші лікарі як завжди, проводять медичний огляд, консультують та проводять якісне лікування. Для наших пацієнтів завжди максимально комфортні умови як на прийомі у лікаря, так і під час операції або лікувальних маніпуляцій.

Нажаль перебої з електрикою викликали деякі вади зв’язку. Часом може не працювати наш основний багатоканальний номер телефону. Але наші лікарі завжди готові надати будь-яку медичну консультацію телефоном чи в чаті.

Звертаємо вашу увагу! Якщо ви не змогли додзвонитися нам за основним номером телефону, ви можете скористатися додатковими номерами:

Також звертаємо вашу увагу на те, що повідомлення, надіслані нам через фейсбук месенджер іноді ми отримуємо з затримкою. Це також пов’язано з перебоями зв’язку та інтернету. Але запевняємо, що всі повідомлення ми бачимо та відповідаємо на них.

Телефонуйте, пишіть нам у чаті або приходьте за адресою: пр-т. Михайла Лушпи, 31а і ми завжди вам допоможемо!