Skip to content Skip to footer

Догляд за шкірою. Поради дерматолога. Косметологічні процедури восени

Догляд за шкірою восени має особливе значення. Відомо, що літо – непростий час для шкіри, особливо якщо враховувати перехід з жаркої пори року на низькі температури. На сонці шкіра грубіє, втрачає вологу, з’являються чорні крапки, пігментні плями, шкіра починає лущитися. Особливо сильно страждає жирна шкіра, оскільки тепло підсилює роботу сальних залоз. В результаті всього цього – численні вугрові висипання.

Догляд за сухою шкірою не менш важливий. Суха шкіра, на початку літа стає більш зволоженою, а ближче до осені, навпаки, сильно зневоднюється. І знову причина цього спека, ультрафіолет і вітер.

Тому догляд за шкірою восени несе в собі головну задачу – реанімувати шкіру після активного впливу ультрафіолету.
Відмінно підійдуть в цій справі процедури догляду, наприклад неінвазивна карбоксітерапія .

Карбоксітерапіі користується великою популярністю. Цей безпечний і недорогий спосіб корекції багатьох проблем зі шкірою врятує і від зневоднення після літа. Крім цього, звужуються пори, шкіра значно омолоджується, набуває здоровий колір, стає підтягнутою і молодою. Також це чудова підготовка перед пілінгом.

Хімічний пілінг.

Відмінний спосіб впоратися з ороговівшими ділянками шкіри, він має омолоджуючий ефект, зменшує глибину зморшок. Різні види пілінгу вирішують ряд проблем, які пов’язані з проблемною шкірою. Після процедури шкіра обличчя стає здоровою, свіжою і підтягнутою. Хімічний пілінг прибере серйозні дефекти і проблеми, які шкіра отримала за короткий літній період: гиперпигментацию; тьмяний і нерівномірний колір обличчя; нові зморшки.

Мезотерапія

Найпопулярніші ін’єкційні процедури в догляді за шкірою в будь-який час року залишаються мезотерапія і біоревіталізація.
Мезотерапія – це введення під шкіру різних омолоджуючих коктейлів, які містять вітаміни, гіалуронову кислоту, полінуклеотіди.
Біоревіталізація є введення в глибокі шари дерми гіалуронової кислоти. Це дієвий спосіб усунення багатьох проблем зі шкірою, оскільки саме вона втрачається у великих кількостях з вини висушеного річного повітря. Найчастіше рекомендують курс з 3-5 процедур, але кількість і частота таких ін’єкцій буде залежати від стану шкіри пацієнта. Ефекту вистачає до 6 місяців. Тривалість курсу також багато в чому буде залежати від вашого стилю життя.

Плазмоліфтінг відновлює і лікує шкіру, задіюючи для цього внутрішні ресурси організму. Це ефективний догляд за шкірою, без використання сторонніх хімічних речовин.
Плазмоліфтінг – це ін’єкції плазми, виділеної з крові самого пацієнта. Така процедура запускає процес внутрішньої активізації клітин сполучних тканин людини під впливом плазми, збагаченої тромбоцитами. Після процедури плазмоліфтінга ці клітини, розташовані в глибоких шарах дерми, починають синтезувати колаген, еластин і гіалуронову кислоту – речовини, що забезпечують гладкість і еластичність шкіри.

Оскільки плазма виходить з крові самого пацієнта, ця процедура не викликає ніяких алергічних реакцій. Навпаки – плазмоліфтінг надає на шкіру лікувальний ефект і протизапальну дію.

Всі перераховані процедури мають ряд переваг і вибір, який саме метод використовувати по догляду за шкірою залежить від індивідуальних особливостей. Однак у будь-якого методу є і свої протипоказання, наприклад, період вагітності і лактації, родимки у великій кількості, прийом антибіотиків і інші. Тому перед початком будь-якого курсу омолодження обов’язково потрібно консультуватися з лікарем дерматологом.