Skip to content Skip to footer

15 — травня День Діагностики Меланоми!

Щорічно в рамках пан’європейської кампанії профілактики онкологічних захворювань шкіри в Україні проходить День діагностики меланоми.

Основним завданням кампанії є поширення серед населення інформації про способи попередження розвитку меланоми – однієї з найбільш злоякісних новоутворень. Проводяться щорічні безкоштовні огляди пацієнтів, а також надається інформація про меланому і рак шкіри, способи їх ранньої діагностики та профілактики.

У цьому році День діагностики був особливим. У зв’язку з епідемією COVID-19 все огляди проводилися дистанційно для того, щоб створити максимально безпечні умови, як для лікарів, так і для пацієнтів. Кожен, бажаючий пройти огляд своїх новоутворень шкіри дистанційно заповнював анкету на сайті https://stop-melanoma.net/ і прикріплював фото. 15 травня учасники отримають на електронну пошту попередній діагноз і рекомендації.

Медичний центр «Верба Медікал» взяв участь у Дні меланоми 2020. Дерматологом Ларионовой Ларисою Юріївною оброблені 8 анкет учасників дистанційного огляду. З них, у двох під підозрою рак шкіри.

Всі кому, було встановлено діагноз «меланома» або «рак шкіри» можуть пройти безкоштовний огляд і дерматоскопічне обстеження в медичному центр «Верба Медікал» за попереднім записом.

Бережіть своє здоров’я!