Skip to content Skip to footer

Плазмоліфтінг в проктології


У медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» додався ще один метод лікування проктологічних захворювань – плазмоліфтінг.

Плазмоліфтінг – це ін’єкційне введення в проблемні зони очищеної і збагаченої тромбоцитами плазми пацієнта. Для цього у пацієнта береться кров у спеціальну стерильну пробірку, потім на центрифузі – сепараторі її поділяють на компоненти. Кров ніяк не контактує з навколишнім середовищем, в неї не додають ніякі сторонньої хімічні речовини, що виключає зараження або відторгнення плазми. Еритроцитарна маса забирається, а решта, очищена від домішок, з тромбоцитами вводиться в зону лікування.

В основу даного методу закладений відновлювальний ефект багатою тромбоцитами плазми, яка вводиться в проблемні місця за допомогою ін’єкцій і активізує функціонування клітин сполучної тканини. В результаті за рахунок власних резервів (факторів росту, білкових чинників, які активують регенеративні процеси організму) запускається біологічний механізм природного прискорення загоєння шкіри без операційного втручання та інших кардинальних заходів.

Плазмоліфтінг в проктології

Лікування гострих та хронічних анальних тріщин, рубцювання після їх видалення, а також загоєння будь яких ран в анальному каналі ускладнено і уповільнено у зв’язку з постійним навантаженням, розширенням, травмуванням, забрудненням та запаленням цієї зони кишкової мікрофлорою і калом. Це призводить до утворення вираженого болючого дефекту – поздовжньої глибокої рани з постійним запаленням в ній. Процедура плазмоліфтінгу дозволяє підняти дно рани і порівняти його з поверхнею слизової, що зменшує наявність сприятливих для розвитку бактерій зон, а також стимулюється вироблення колагену та еластину, прискорюючи рубцювання та епітелізацію.

Переваги анального плазмоліфтінга

Процедура не вимагає оперативного лікування, виконується лише під місцевою анестезією, а значить, немає ризику кровотечі, розвитку слабкості анального сфінктера та інших післяопераційних ускладнень. Рубцювання проходить природним шляхом.

Використання власної плазми пацієнта збагаченої тромбоцитами, виключає розвиток алергічних реакцій та інших відповідей імунної системи.

Немає необхідності використовувати в лікуванні гормони, мазі зі стероїдними препаратами так, як плазма – це природний біологічно активний компонент, який не відторгається і запускає природні механізми загоєння.

Гарна переносимість методики робить анальний плазмоліфтінг методом вибору в лікуванні пацієнтів з гострими і хронічними анальними тріщинами, післяопераційними ранами в анальному каналі, що тривало не гояться. Мінімальний перелік протипоказань (порушення згортання крові, декомпенсовані захворювання печінки та нирок, захворювання системи крові).

Слід пам’ятати, що своєчасне звернення до лікаря – це запорука успішного і швидкого одужання. Не займайтеся самолікуванням і запишіться на прийом до лікаря проктолога медичного центру ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ». Де вам проведуть якісну комплексну діагностику, встановлять діагноз і разом з вами розроблять індивідуальний курс лікування для безболісного і ефективного лікування без операції і втрати працездатності.

Ви приходите в зручний для вас час, лікар робить процедуру плазмоліфтінга і можна відразу повертатися до звичного життя.