Skip to content Skip to footer

Підсумки акції «Будь здоровий тут і зараз!»

12 жовтня 2019 року, наші провідні фахівці провели безкоштовні профілактичні огляди ветеранів та учасників антитерористичної операції.

Дана дата була обрана не просто так, напередодні дня захисника України, ми хотіли почати чудову традицію, проводити подібні акції для ветеранів та бійців АТО на постійній основі.

Акція «Будь здоровий тут і зараз» була спрямована на діагностування захворювань прямої кишки (геморою, ректальних тріщин, поліпів і т.д.), а також шкірних захворювань.

За словами головного лікаря нашого медичного центру: «Більшість ветеранів та учасників бойових дій, після подій, пережитих в зоні АТО, відчувають безліч проблем зі здоров’ям. Ми організували цю акцію, щоб кожен захисник зміг пройти безкоштовне комплексне обстеження у лікаря проктолога і дерматолога, отримати рекомендації з лікування, а також профілактики захворювань даних сфер медицини. Важливо пам’ятати, що рання діагностика захворювання – запорука швидкого одужання. »

Колектив клініки ТОВ «Верба Медікал» привітав кожного захисника України, який звернувся за допомогою, зі святом, побажав їм міцного здоров’я і незгасної сили духу.