Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Перший день народження нашої клініки!

Верба Медикал  >  Новини   >  Перший день народження нашої клініки!

Перший день народження нашої клініки!

Нашій клініці ТОВ «Верба Медікал» сьогодні – 12 березеня 2020 року, виповнюється 1 рік. Рівно рік тому нашим фахівцям довірили своє здоров’я перші пацієнти.

Головна мета, яку ми ставили перед собою – створити клініку, в якій кожен пацієнт отримає якісне медичне обслуговування, буде відчувати турботу про своє здоров’я і комфорт. Нам здається, що ми її досягли.

Завдяки нашим співробітникам, професіоналам своєї справи – лікарям, медсестрам, адміністрації, за цей період ми надали допомогу понад 1000 пацієнтам, надали близько 6000 послуг. Це не просто цифри, за ними стоїть довіра пацієнтів, профісіоналізм наших лікарів і принцип абсолютної толерантності та відкритості по відношенню до кожного відвідувача.

Сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що наші пацієнти можуть розраховувати на кращих лікарів, сучасне обладнання і новітні технології.

Хочемо висловити щиру подяку всій команді клініки за кропітку працю, вмілі руки, гарячі серця і високий професіоналізм!

Особливу подяку хочеться висловити вам – нашим пацієнтам! За те, що ви вибираєте нас, робите нас краще, довіряєте нам своє здоров’я і здоров’я ваших близьких.

Поділитися
Нет комментариев

Извините, комментирование в настоящее время отключено.