Skip to content Skip to footer

Перший день народження нашої клініки!

Нашій клініці ТОВ «Верба Медікал» сьогодні – 12 березеня 2020 року, виповнюється 1 рік. Рівно рік тому нашим фахівцям довірили своє здоров’я перші пацієнти.

Головна мета, яку ми ставили перед собою – створити клініку, в якій кожен пацієнт отримає якісне медичне обслуговування, буде відчувати турботу про своє здоров’я і комфорт. Нам здається, що ми її досягли.

Завдяки нашим співробітникам, професіоналам своєї справи – лікарям, медсестрам, адміністрації, за цей період ми надали допомогу понад 1000 пацієнтам, надали близько 6000 послуг. Це не просто цифри, за ними стоїть довіра пацієнтів, профісіоналізм наших лікарів і принцип абсолютної толерантності та відкритості по відношенню до кожного відвідувача.

Сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що наші пацієнти можуть розраховувати на кращих лікарів, сучасне обладнання і новітні технології.

Хочемо висловити щиру подяку всій команді клініки за кропітку працю, вмілі руки, гарячі серця і високий професіоналізм!

Особливу подяку хочеться висловити вам – нашим пацієнтам! За те, що ви вибираєте нас, робите нас краще, довіряєте нам своє здоров’я і здоров’я ваших близьких.