Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Лазерне видалення гемороїдальних вузлів (геморроїдектомія, геморроідопластіка або вапоризация) на сьогодні є найсучаснішим малоінвазивним методом лікування геморою.

Як правило, оперативне лікування призначається при неефективності медикаментозної терапії, прогресуванні хвороби, наявності збільшених гемороїдальних вузлів, які кровоточать, болять, сверблять та випадають при фізичному навантаженні. У будь-якому випадку не треба розраховувати, що одного разу утворившись, гемороїдальний вузол сам по собі пройде.

Лазерна гемороїдектомія (вапоризация гемороїдальних вузлів) – це амбулаторна малоінвазивна операція, яка дозволяє всього за 30 хвилин назавжди позбутися від патологічно змінених тканин, болю, кровотеч і дискомфорту без госпіталізації та тривалої втрати працездатності.

Показання та протипоказання до лазерного видалення геморою

Показанням для лазерної вапоризації (геморроідопластики) є хронічний внутрішній геморой другої та, особливо, третьої стадії. При наявності ускладнених форм геморою (ІV стадія, наявність комбінованого геморою або зовнішнього компонента) видалення геморою лазером може доповнюватися електро- або радіохвильовою хірургією. При цьому традиційні методи хірургічного лікування, за допомогою скальпеля, в сучасній проктології використовуються в виняткових випадках.

Будь-який метод лікування та будь-які препарати й процедури мають свої протипоказання. Лазерне видалення геморою – не виняток. Однак в даному випадку ряд протипоказань мінімальний:

 • виражене запалення в прямій кишці і / або анальному каналі;
 • вірусне або грибкове інфікування шкіри і підлеглих тканин заднього проходу;
 • наявність венеричних захворювань, інфекцій сечостатевих органів, які перейшли на періанальну область;
 • туберкульоз, лихоманка, гострі інфекції, загострення хронічних патологій.

Наявність протипоказань визначає лікар на попередньому огляді та по результатам аналізів. У разі, якщо протипоказання до лазерного методу лікування будуть виявлені, лікар порекомендує на вибір інший спосіб видалення геморою.

Переваги лікування геморою лазером

Останні 5 -10 років в усьому світі, особливо в Німеччині, багато хірургів проктологів вважають за краще використовувати лазер для видалення гемороїдальних вузлів, що дозволяє знизити травматичність операції, уникнути ректальної кровотечі, зменшити тривалість післяопераційного періоду і прискорити відновлення повної працездатності.

В основі лікування геморою лазером лежить його локальна дія на кровоносні судини, які доставляють кров в гемороїдальні вузли. В результаті цього впливу судини блокуються (згуртовуються), кавернозна тканина, з якої складається вузол випаровується, він зморщується і зменшується вже під час процедури. Головною перевагою даної методики є те, що гемороїдальний вузол видаляється без розрізів та пошкодження слизової аноректальної зони через три точкових проколи, за 30-60 хв.

Основні переваги видалення геморою лазером:

 • розв’язання проблеми за 1 сеанс;
 • операція проходить без болю і крові;
 • лазерне видалення геморою практично ніколи не дає побічних ефектів, загострень і рецидивів;
 • позитивний результат настає відразу ж після процедури;
 • практично відсутній реабілітаційний період. Вже на наступний день після операції пацієнт повертається до звичного ритму життя.

Завдяки своїм перевагам лазерне видалення геморою більш популярний метод, ніж латексне легування, радіохвильове або високочастотне лікування.

Лазерне видалення геморою в медичному центрі ТОВ «Верба Медікал»:

У медичному центрі ТОВ «Верба Медікал» м Суми лікарі проктологи з великим практичним досвідом роботи проводять лікування геморою різними методами. Пацієнт вже під час першої консультації отримує вичерпну інформацію про свою хворобу, разом з доктором підбирається оптимальний метод лікування, обговорюються можливі ускладнення і рецидиви, а також особливості реабілітації.

Вибір методу лікування завжди індивідуальний. Якщо не виявляється яких-небудь протипоказання, то перевага віддається лазерному видаленню геморою.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам:

 1. Лазерне видалення геморою в медикаментозному сні. Пацієнт занурюється в поверхневий медикаментозний сон. На відміну від загального наркозу, сон настає миттєво, вихід з цього стану проходить швидко і спокійно. Це робить процедуру лазерного видалення геморою абсолютно безболісною.
 2. У нашій клініці використовується сучасний хірургічний діодний лазер «LIKA-surgeon +» з довжиною хвилі 1470 нм, потужністю до 15 Вт, рік випуску 2021.
 3. Тривалість процедури 30 – 60 хв. Операція проводиться амбулаторно, без госпіталізації. Відновлення загального стану займає близько години, які пацієнт проводить в палаті денного стаціонару. Вже через 2 години він може самостійно покинути клініку.
 4. У процесі видалення геморою відразу ж проводитися лікування або видалення інших захворювань аноректальної зони, такі як анальні нориці, тріщини, поліпи та ін. Немає необхідності проводити додаткові процедури, якщо супутні захворювання локалізуються в одній зоні. Додаткові маніпуляції лікар завжди узгоджує із пацієнтом.
 5. Після лазерного видалення геморою або лікування інших захворювань, пацієнту призначаються повторні огляди та консультації для контролю післяопераційного лікування і запобігання можливих ускладнень. Пацієнт залишається під наглядом лікаря до повного одужання.

З впровадженням лазерних технологій в проктології, видалення геморою взагалі не є проблемою!

Якщо Вас цікавить видалення геморою лазером може записатися на прийом у зручний для вас час по телефону клініки ТОВ «Верба Медікал» або заповнити форму записи на нашому сайті.