Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Анальні папіломи

Верба Медикал  >  Наші послуги   >  Проктологія  >  Анальні папіломи

Анальні папіломи – це доброякісні новоутворення на шкірі або слизовій, що розвиваються навколо анального отвору або на стінках анального каналу. По виду папілома нагадує бородавку. Дане захворювання має вірусну природу, викликається вірусом папіломи людини (ВПЛ). Сам ВПЛ дуже поширений вірус, що передається контактним або статевим шляхом. Носіями цього вірусу є від 50 до 80% населення. Однак виявляється вірус, як правило, тільки в організмі зі зниженим імунітетом.

Крім ослабленого імунітету, прояв ВПЛ у вигляді освіти папілом і кондилом може бути викликано супутніми інфекціями, частими стресами і нервовими зривами, частою зміною статевих партнерів.

На початковому етапі розвитку, анальна папілома не викликає хворобливих відчуттів і до збільшення в розмірах може залишатися непоміченою. Однак дане новоутворення має тенденцію до зростання. Збільшуючись в розмірі папіломи викликають анальний свербіж і дискомфорт. Стають травмонебезпечні. У разі травмування папілома може запалюватися і викликати сильні болі і кровотеча.

Анальні папіломи, крім інших ускладнень, можуть переростати в злоякісні утворення, тому необхідність видалення анальної папіломи викликана не тільки дискомфортом, але і ризиком для життя. Рекомендується звернутися за консультацією до проктолога при перших же підозрах на утворення анальної папіломи.

Видалення анальних папілом

Консервативне лікування папілом неефективно. Для остаточного позбавлення від захворювання необхідно хірургічне видалення анальних папілом. У медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» дана операція є малоінвазивної та може бути виконана в день звернення, відразу після підтвердження діагнозу після первинного огляду проктолога.

Операція виконується за допомогою радіохвильового обладнання, завдяки чому відбувається вплив тільки на новоутворення, не зачіпаючи і не травмуючи при цьому навколишні тканини. Така операція проходить безболісно, не вимагає госпіталізації або тривалого післяопераційного відновлення.

Вилучені тканини папіломи відправляються на гістологічне обстеження, що дозволяє виключити ймовірність формування злоякісного утворення. Після операції видалення анальних папілом, лікар призначає індивідуальне медикаментозне лікування, що впливає на вірус і не допускає появи рецидиву.

Записатися на прийом до проктолога клініки ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» Солодовник О. В., Чумак С. О. або Огієнко А.І. ви можете за телефоном нашої клініки, замовивши зворотний дзвінок або заповнивши форму записи на нашому сайті. Пам’ятайте, що своєчасне звернення до лікаря – запорука успішного лікування!