Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Грибкове захворювання нігтів – оніхомікоз вважається інфекційним захворюванням, яке передається при безпосередньому контакті з зараженим людиною, а так само через одяг, взуття, побутові предмети і предмети гігієни. Заразитися на оніхомікоз нескладно в басейнах, саунах, манікюрних салонах. Як правило, оніхомікоз вражає всіх членів сім’ї. Тому дане захворювання дуже поширене і вимагає лікування. Оніхомікоз не проходить сам по собі та без лікування тільки прогресує.

Небезпека оніхомікозу

Зазвичай з грибком нігтів звертаються до дерматолога вже тоді, коли оніхомікоз переходить в хронічну стадію. Річ у тому, що захворювання проявляється дуже пізно і перші симптоми не викликають ані болю, ані сильного дискомфорту. Ефективне лікування хронічного оніхомікозу – повне знищення клітин грибка, включаючи обробку нігтів, на яких не виявляються симптоми оніхомікозу. Особливо якщо мова йде про пальці ніг. Через тісну близькість пальців один до одного, якщо зараження проявилося на одному пальці – швидше за все заражені й інші.

В першу чергу грибок вражає міжпальцеву складку і тільки потім нігті. З прогресуванням захворювання відбувається деформація і потовщення нігтьової пластини. Спостерігається запалення всієї нігтьової фаланги. Деформовані нігті дуже часто травмують м’які тканини, що призводить до додаткових інфекційних захворювань. Уражені оніхомікозом пальці ніг заподіюють серйозний дискомфорт при носінні взуття та істотно знижують якість життя в цілому.

Лазерне лікування оніхомікозу в медичному центрі ТОВ «Верба Медікал»

З усіх можливих методів лікування оніхомікозу, найбільш ефективним є лікування за допомогою неодимовому лазеру. Суть процедури полягає в тому, що лазерний промінь проникає в тканини, з високою точністю впливаючи тільки на клітини грибка, не пошкоджуючи здорових клітин. Під впливом температури мікроорганізми руйнуються. При цьому відбувається стимулювання кровообігу, що прискорює процес зростання нових тканин, в тому числі й нігтьової пластини.

Сучасна лазерна станція EvoLINE, яку використовують в нашій клініці досвідчені лікарі дерматокосметологи, дозволяє абсолютно точно налаштувати температуру впливу. Процедура проходить безконтактно, що підвищує рівень безпеки й гігієни, та під безперервним контролем лікаря, що виключає пропущені ділянки або повторний вплив на одну й ту ж ділянку шкіри. Лазерне лікування оніхомікозу в нашій клініці – це безболісна процедура, яка не дає побічних ефектів і травмування.

Одна процедура триває не більше 30 хв. Тривалість курсу залежить від ступеня важкості захворювання і розраховується індивідуально, з урахуванням індивідуальних фізіологічних особливостей пацієнта.

Лікарі дерматокосметологи в нашій клініці використовують в косметології виключно медичний підхід. Перш ніж призначити процедуру лазерного лікування оніхомікозу, лікар проведе огляд, при необхідності призначить додаткові аналізи. Лікування проводиться тільки після підтвердження діагнозу оніхомікоз.