Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Лазерна епіляція – це єдиний надійний сучасний і безпечний метод радикального видалення небажаного волосся без пошкодження цілісності шкіри. Результатом повного курсу лазерної епіляції стане ідеально гладка шкіра без пошкоджень і дефектів.

Вплив лазером на волосяні фолікули, призводить до повного їх руйнування. Однак лазерна епіляція дозволяє видалити тільки ті волосся, які знаходяться в активній фазі росту. Після однієї процедури активізуються фолікули, які до цього перебували в стані спокою (катаген). Тому для остаточного позбавлення від волосся необхідний курс лазерної епіляції, що складається з 5-8 процедур з проміжком в 6-8 тижнів.

Лазерна епіляція в медичному центрі ТОВ «Верба Медікал»

У нашому медичному центрі використовується сучасний лазер EvoLINE, який має в своєму арсеналі олександритовий і неодимовий лазери (Alex + Nd: YAG) з безконтактним охолодженням шкіри за допомогою спеціальної повітряної кріоустановкі для моментального знеболювання оброблюваної ділянки на необхідну глибину.

Залежно від типу шкіри і кольору волосся лікар дерматолог визначає який лазер, олександритовий або неодимовий, краще використовувати в конкретному випадку і скільки процедур потрібно для повного видалення волосся.

У більшості випадків ми вибираємо метод лазерної епіляції на Олександриті (Alex 755 нм), який є «золотим стандартом» у світі. Він ідеальний для європейського фототипу, найефективніший, швидкий і безболісний.

Залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, лікар може вибрати різні тонкі налаштування і протоколи, щоб добитися стійкого ефекту і найкращого результату процедури. Обладнання дозволяє проводити лазерну епіляцію протягом всього року, без сезонних обмежень.

Дане обладнання має всі Сертифікати на медичні вироби, відповідає Технічним регламентам, і дозволено для використання не тільки в Україні, але і в Європейському союзі.

Переваги лазерної епіляції в клініці ТОВ «Верба Медікал»

 1. Професійна лазерна епіляція. Всі косметичні процедури в нашій клініці проводять кваліфіковані лікарі дерматокосметологи. Перш ніж запропонувати пацієнту лазерну епіляцію, лікар проведе огляд і визначить всі можливі протипоказання, підбере курс процедур виходячи з індивідуальних особливостей організму пацієнта. Надасть детальну консультацію по догляду за шкірою після лазерної епіляції.
 2. Безболісна лазерна епіляція. Безболісність досягається двома способами: по-перше, унікальні технічні характеристики лазерної установки EvoLINE дозволяють домогтися високої потужності з мінімальною тривалістю імпульсу, не втрачаючи при цьому енергії. Це дозволяє уникнути нагрівання навколишніх тканин і, відповідно, появи болю і опіків. По-друге, для моментального знеболювання шкіри на необхідну глибину ми використовуємо, чи не вбудовану в лазер систему охолодження, а спеціальну повітряну кріо установку.
 3. Безконтактна лазерна епіляція. Під час процедури лазерної епіляції, маніпула не торкаємося шкіри. Охолодження шкіри відбувається безконтактно. Особливості обладнання дозволяють лікарю контролювати те, що відбувається під час кожного імпульсу. Це виключає ймовірність пропусків або повторного впливу, яке призводить до опіків.
 4. Безпечна лазерна епіляція. Безконтактна технологія роботи гарантує високий рівень гігієни і стерильності під час проведення процедури. Ми надаємо всі необхідні захисні засоби під час процедури, використовуємо тільки одноразові матеріали.
  Корекція лазерної епіляції – безкоштовно. Проводиться протягом 3-х днів після процедури видалення волосся одиничними імпульсами

Показання до лазерної епіляції волосся

Лазерна епіляція проводитися не тільки з естетичною метою. Є кілька специфічних станів, які вимагають втручання фахівців.

 1. Гірсутизм – надлишковий ріст термінального волосся у жінок і дітей за чоловічим типом. Чоловічий тип оволосіння характеризується появою волосся на підборідді, верхній частині грудей (в області грудини), верхньої частини спини і живота.
 2. Гіпертрихоз – це захворювання, що виявляється надмірним зростанням волосся, що не властиво даній ділянці шкіри, не відповідає статі або віку.
 3. Врослі волосся і їх ускладнення.
 4. Профілактика гидраденита в складі комплексного лікування.
 5. Підвищена чутливість шкіри до інших методів позбавлення волосся, таких як гоління, депіляція та інші.
 6. Професійна необхідність в тих сферах, де пред’являють підвищені вимоги до гігієни (легкоатлети, плавці, важкоатлети, гімнасти, кухарі, і т.д.).

Протипоказання до лазерної епіляції волосся

Для більшості людей лазерна епіляція не має протипоказань. Але, як і всі лазерні методи терапії має ряд патологій, які можуть вплинути на стан здоров’я, ефективність і комфорт по час процедури.

Абсолютні протипоказання

 • наявність кардіостимулятора;
 • епілепсія;
 • злоякісні новоутворення;
 • захворювання шкіри (псоріаз, екзема);
 • цукровий діабет (декомпенсація);
 • інфекційні захворювання, гострі форми герпесу в зоні обробки;
 • системні захворювання крові;
 • туберкульоз легенів;
 • серцеві хвороби (декомпенсація);
 • наявність сивого, світлих Пушкова волосся (лазерний промінь не діє на волосся без вмісту меланіну).

Відносні протипоказання

 • вагітність та період лактації;
 • захворювання ендокринної системи та гормональні розлади організму (необхідний дозвіл лікаря);
 • доброякісні утворення;
 • підвищена чутливість шкіри до світла (істинний фотодерматит);
 • розлади згортання крові, приймання антикоагулянтів;
 • приймання антибіотиків та інших препаратів, що впливають на шкіру, протягом 2 тижнів до процедури;
 • наявність травм, опіків, ран або порізів на ділянці впливу лазера;
 • недавно проведені косметологічні процедури (хімічний пілінг, лазерне шліфування, ін’єкції) в зоні епіляції.

Мінімальний допустимий вік для проведення лазерної епіляції 14 років. Рекомендується проводити процедуру тільки після повного статевого дозрівання і стабілізації гормонального фону (зазвичай у віці 17 – 19 років).

Запишіться на ексклюзивну процедуру в медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» – безконтактну лазерну епіляцію через форму записи або телефоном клініки.