Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Карбоновий пілінг – це ефективна процедура очищення шкіри і омолодження особи з використанням неодимового лазера і карбонового (вуглецевого) наногелю. Спільний вплив лазерного променя і діоксиду вуглецю полягає в тому, що наногель здатний проникати в глибокі шари шкіри, пов’язувати клітини епідермісу і притягувати залишки шкірного сала і забруднення. На наступному етапі процедури лазер «випаровує» відмерлі клітини, стимулюючи вироблення колагену й еластину, вирівнюючи рельєф шкіри та поліпшуючи її колір.

Ефект лазерного карбонового пілінгу

 1. Активується регенерації клітин глибоких шарів шкіри.
 2. Посилюється синтез колагенових і еластичних волокон.
 3. Знищується патогенна мікрофлора.
 4. Нормалізується ліпідний баланс шкіри.
 5. Відбувається звуження і очищення розширених пор шкіри.
 6. Поліпшується колір і вирівнюється тон шкіри.
 7. Розгладжуються дрібні зморшки.

Показання та протипоказання до карбонового пілінгу

Карбоновий пілінг не має вікових обмежень і рекомендований не тільки для омолодження, але також для проблемної шкіри, схильної до жирності і запалень. Показаннями до процедури можуть стати:

 1. Проблемна шкіра – жирна себорея, вугрі, комедони.
 2. Профілактики акне.
 3. Косметичні недоліки – пігментні плями, рубці, постакне і ін.
 4. Вікові зміни – втрата тонусу, неглибокі зморшки, тьмяний колір шкіри, ознаки фотостаріння.

Карбоновий пілінг, як і інші апаратні процедури заборонений при вагітності і в період лактації. Крім цього процедура має ряд інших протипоказань, які повинен визначити лікар дерматолог. З поширених протипоказань можна виділити:

 • онкологічні та аутоімунні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • запальні процеси і келоїдні рубці на шкірі;
 • алергія на компоненти гель-маски;
 • інфекційні вірусні захворювання;
 • психоневрологічні захворювання.

Карбоновий пілінг в медичному центрі ТОВ «Верба Медікал»

Процедура карбонового пілінгу призначається лікарем дерматокосметологом тільки після первинного огляду і визначення всіх можливих протипоказань. Косметологи в нашій клініці використовують виключно медичний підхід. У разі виявлення протипоказань, лікар порекомендує необхідне лікування або іншу косметологічну процедуру.

Процедура абсолютно безболісна і проводитися без використання будь-яких знеболюючих. Немає періоду реабілітації, але в деяких випадках можливе почервоніння, яке проходить протягом доби. Після процедури лікар дасть детальну консультацію та рекомендації по догляду за шкірою. Також косметолог розрахує необхідну кількість процедур для досягнення максимального і довгострокового ефекту. Зазвичай рекомендується від 3 до 5 процедур.