Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Радіохвильове видалення бородавок, папілом і кондилом

Верба Медикал  >  Наші послуги   >  Хірургія  >  Радіохвильове видалення бородавок, папілом і кондилом

Бородавки папіломи і кондиломи – це прояв вірусної інфекції, званої вірус папіломи людини (ВПЛ). Вони відрізняються своєю формою, кольором і локалізацією. Дані новоутворення доброякісні, але відсутність лікування може привести до їх розростання та переродження такого новоутворення в злоякісне, а це вже несе загрозу здоров’ю і навіть життю.

Небезпека бородавок, папілом або кондилом.

Практично 80% людей є носіями вірусу папіломи людини. Самих типів ВПЛ існує понад 100. Одні види вражають шкіру, інші слизову оболонку. Вірус може вбудовуватися в ДНК клітин і викликати зміни, що призводять до розвитку ракової пухлини.

Пошкоджені папіломи, кондиломи та бородавки збільшують ризик перевтілення в злоякісне утворення. Крім цього вони починають кровоточити та можуть стати причиною зараження іншими інфекційними захворюваннями. Особливу небезпеку становлять новоутворення, що локалізуються на підошвах ніг, під пахвами, і в місцях тертя одягу.

Відлущувальні лусочки з таких новоутворень є способом поширення вірусу. Зараження відбувається при тісному фізичному контакті, через предмети побуту та гігієни (рушники, взуття, манікюрні інструменти і т.д.). Проявляється вірус не відразу. Час від зараження до прояву ВПЛ багато в чому залежить від імунної системи людини та перенесених запальних захворювань.

Види бородавок, папілом і кондилом

Розрізняють такі види новоутворень, викликаних ВПЛ:

  1. Прості (вульгарні) бородавки – мають нерівну ороговілу поверхню. Можуть утворюватися на будь-якій ділянці тіла.
  2. Долонно-підошовні бородавки – щільні утворення що виступають над шкірою до 1,0 см.
  3. Пласкі (юнацькі) бородавки – мають гладку поверхню, піднесення над шкірою не велике.
  4. Ниткоподібні папіломи – м’які множинні утворення, найчастіше на ніжці. Мають тілесний або темно-коричневий колір. Можуть утворюватися на повіках, шиї, під пахвами, паху, під молочними залозами.
  5. Гострі кондиломи – розростання на ніжці, часто розташовані на слизовій і шкірі статевих органів.

Радіохвильове видалення бородавок, папілом і кондилом в медичному центрі ТОВ «Верба медикал»

Видалення папілом і гострих кондилом радіохвильовим методом це один з найбільш безпечних і безболісних методів, що застосовуються в хірургії. Видалення відбувається в результаті впливу високочастотних хвиль на тканину новоутворення без значного травмування здорових клітин.

У нашому медичному центрі для цього використовується сучасне обладнання – апарат “Фотек”. Дане обладнання дозволяє вибрати оптимальний режим впливу на різні ділянки тіла, завдяки великому вибору регулювання сили та потужності.

Процедура радіохвильового видалення бородавок, папілом, кондилом виконується з використанням місцевої анестезії (ультракаїн, лідокаїн і т.д.). Не викликає кровотечі або нагноєння рани. Нема потреби в накладенні швів. Загоєння після такого лікування відбувається швидко з гарним естетичним результатом. Виконати процедуру радіохвильового видалення бородавок, папілом і кондилом можна в день звернення.

Після видалення необхідна обробка рани розчином хлоргексидину або Бетадину і Гентасептомом до відторгнення скоринки. Не рекомендується мочити рану в перші 3-5 днів. Так само рекомендується використовувати фотозахисні креми під час післяопераційного періоду, оскільки вплив сонця може посилювати пігментацію рубця.

Записатися на прийом до хірурга в Сумах можна за телефоном нашої клініки або заповнивши форму запису на нашому сайті.