Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Папіломи

Папіломи – це доброякісне бородавчасте утворення на «ніжці», що найчастіше вражає шкіру на обличчі, шиї, в пахвових ямках, пахових складках або під грудьми. Папіломи зазвичай бувають одиничні, в окремих випадках зустрічаються множинні утворення – папіломатоз.

Причини виникнення папіломи

Причиною виникнення папілом на шкірі є вірус папіломи людини (ВПЛ). Вірус передається статевим шляхом, але також може передаватися при безпосередньому контакті із зараженою людиною. Однак часто ВПЛ ніяк себе не проявляє, і людина часто навіть не підозрює про його наявність.

Під впливом деяких факторів, наприклад, зниження імунітету, різкий або тривалий стрес, перевтома – вірус ВПЛ може проявлятися в утворенні шкірних новоутворень – папілом.

Папіломи мають схильність до розростання і збільшення в розмірах. При досягненні великих розмірів, виникає небезпека перетворення пухлини в злоякісну. Тому рекомендується не відкладати візит до лікаря дерматолога і якомога раніше обстежити ці шкірні утворення.

Видалення папілом

Видалення папілом необхідно не тільки в косметичних цілях. Але також, для попередження травмування папіломи або її перетворення в злоякісну. У медичному центрі ТОВ «Верба Медікал» ввідділенні дерматології видалення папілом проводиться методом радіохвильової коагуляції. Даний метод дозволяє впливати безпосередньо на новоутворення, не зачіпаючи при цьому навколишні тканини. Немає необхідності в накладенні швів, дана процедура практично не залишає рубців. Видалити папілому можна в день звернення. Процедура не вимагає довго відновлення.
Зразки вилученої тканини обов’язково відправляються на гістологічний аналіз.

Записатися на прийом до дерматолога в клініку ТОВ «Верба Медікал» ви можете за телефоном клініки або заповнивши форму запису на нашому сайті.