Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

Ларионова Л.Ю. на конференции

Лікар дерматолог Ларіонова Л.Ю. виступила з доповіддю на конференції

22 листопада в ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України» пройшла науково-практична конференція «Дерматовенерологія в розробках молодих вчених» в якій взяла участь лікар дерматолог МЦ ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» Ларіонова Лариса.

Наш дерматолог поділилася клінічним досвідом і представила доповідь на тему «Лікування тяжкого ступеня акне системним ізотретиноїном: клінічний випадок з практики».

Акне (за старими джерелами вугрової хвороба) – це запальне захворювання пілосебаціонного комплексу, яке проявляється ураженням шкіри обличчя і тулуба висипаннями у вигляді: відкритих і закритих комедонов ( «чорних і білих» точок), папул, пустул ( «гнійників»), а також рубців і післязапальною пігментації. Залежно від ступеня тяжкості розрізняють: акне легкої, середньої та важкого ступеня. Важка ступінь включає в себе вузлову і конглобатні форми.

На сьогоднішній день арсенал лікування акне досить широкий! Залежно від ступеня ураження шкіри підбирається комплексне лікування, яке включає в себе зовнішню терапію і системні медикаментозні препарати. При лікуванні тяжкого ступеня акне, препаратом вибору є системний ізотретиноїн, дозування якого розраховується індивідуально під кожного пацієнта, за відсутності протипоказань. Лікування проходить строго під контролем лікаря.

Звертайтеся своєчасно до дерматолога і не займайтеся самолікуванням!

Доклад Дарионовой Л.Ю.
учасник конкурса на лучший доклад
Поділитися