Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Блог мц

Верба Медикал  >  Блог мц

Лікар проктолог жінка

Лікар проктолог жінка зустрічається дуже рідко, зазвичай це чоловіча професія. Та як би не казали чоловіки, що лікар першою чергою лікар, а не чоловік або жінка, і що все то забобони, багатьом жінкам простіше і комфортніше, коли їх оглядає саме жінка. Особливо коли мова йде про надто делікатні захворювання як то проблеми в області проктології. Декому про таке навіть розповідати своїм знайомим соромно, а не те що йти на огляд до чоловіка, хоч і лікаря.

Поділитися

Кровотеча при дефікації

Кров з ануса це сигнал до негайного звернення до проктолога адже перш за все поява кровотечі під час або після дефікації свідчить про наявність серйозної патології в анальному каналі або прямої кишки. Існує декілька захворювань, симптомом яких стає виділення крові з ануса. Практично всі вони несуть чи малий ризик для здоров’я людини а деякі з них у хронічному стані стають загрозою життю.

Поділитися

Радіохвильова терапія в гінекології

Радіохвильова терапія в гінекології найбільш поширений метод хірургічного впливу при лікуванні чи діагностиці захворювань шийки матки. Популярність радіохвильової хірургії зумовлена тим, що це найбезпечніший та безболісний метод.

Поділитися

Запальні захворювання матки та її придатків

Запальні захворювання матки та її придатків це інфекційні захворювання, що виникають в наслідок потрапляння у статеві шляхи бактерій та хвороботворних мікроорганізмів. Наприклад, запалення маткової труби – сальпінгіт, можуть активувати такі мікроорганізми, як стафілокок, хламідії, кишкова паличка.

Поділитися

Доброякісні новоутворення матки та придатків

Доброякісні новоутворення матки та придатків не становлять ризику життю та не несуть великої небезпеки. Зазвичай такі новоутворення виявляють в матці, яєчниках, піхві. Природу патології встановлюють за допомогою біопсії. Але попри те, що доброякісні новоутворення відносно безпечні, їх слід видаляти хірургічним шляхом через ймовірність перевтілення патології в онкозахворювання.

Поділитися

Працюємо в звичайному режимі

Шановні друзі! В цей дуже не простий для нашої країни час, медичний центр ТОВ “Верба Медікал” продовжує працювати. Ми робимо все можливе задля вашого здоров’я. І всі ті тимчасові труднощі, як то періодичне вимкнення електрики, нас не зупинять.

Поділитися

Вітаємо наших проктологів зі святом

26 жовтня – Міжнародний день проктолога.

Сьогодні Медичний центр ТОВ «Верба медикал» вітає своїх лікарів проктологів Олександра Солодовника, Станіслава Чумака та Аліну Огієнко з їх професійним святом, бажає миру, добра, здоров’я та процвітання, дякує за відмінну роботу у цей непростий час.

Поділитися

Не дай меланомі шансу з’явитися у твоєму житті!

В шалених буднях ми досить часто забуваємо, що рання діагностика будь-якої хвороби – це запорука швидкого її подолання. Це «правило» особливо важливо у такому питанні, як діагностика родимок.

Поділитися

Бородавки, папіломи, кондиломи. Що робити?

Бородавки, папіломи та кондиломи відрізняються один від одного формою (по виду нагадувати родимку, вузлик або пипка, на ніжці або без неї, з шорсткою або гладкою поверхнею), кольором (коричневого, сірого або тілесного, кольору) і локалізацією. Але все це різні прояви одного вірусного захворювання – вірус папіломи людини (ВПЛ)

Поділитися

Графік роботи клініки ТОВ “Верба Медікал” на травневі свята

Колектив медичного центру ТОВ “Верба Медікал” від щирого серця вітає всіх з весняними святами з побажаннями теплого, весняного настрою!

Звертаємо вашу увагу на зміну в графіку роботи нашого медичного центру в період травневих свят:

Поділитися