Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Первинний огляд проктолога

Верба Медикал  >  Наші послуги   >  Проктологія  >  Первинний огляд проктолога

Що включає в себе первинний огляд проктолога?

Огляд проктолога в медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» включає в себе:

  • Аноскопію (огляд прямої кишки на глибину до 10 см);
  • Ректоскопію (огляд прямої кишки на глибину до 22 см);
  • Пальцеве обстеження прямої кишки.

Як проходить огляд в проктологічному відділенні нашої клініки? Під час первинного прийому лікар проведе обстеження, встановить діагноз захворювання і спільно з вами підбере оптимальний метод лікування. Ви отримаєте детальну консультацію та рекомендації лікаря, з постановкою діагнозу і призначенням курсу лікування (при необхідності).

Обстеження проводиться в зручному положенні (на кушетці, лежачи на лівому боці) з використанням знеболюючого (лідокаіновий) гелю.

На первинний огляд проктолога відводитися 30 хвилин, використовуються одноразові інструменти, аноскопія проводиться під відеоконтролем. Діагноз і причини захворювання лікар встановить відразу. Лікування може бути розпочато вже після першого прийому.

Як підготуватися до прийому проктолога?

Підготовка до огляду у проктолога це необхідні процедури з очищення кишечника, які дозволять зробити обстеження максимально інформативним і гарантувати точну постановку діагнозу. Рекомендується за день до прийому виключити зі свого раціону газообразующие продукти, такі як молоко, хліб, фрукти і свіжі овочі, газовані напої. Напередодні, перед прийомом проктолога виконайте один з трьох варіантів підготовки:

Варіант 1. Очисні клізми.

Потрібно поставити від 5 до 7 очисних клізм по 1,5 – 2 літри ввечері та 3 – 4 клізми вранці в день прийому (останню клізму потрібно поставити мінімум за 3 години до початку ректоскопии). Слід почати процедуру в 18-00 напередодні перед обстеженням.

Варіант 2. Одноразова мікроклізма.

За день до обстеження не пізніше 18-00 або вранці в день обстеження, мінімум за 3 години до початку процедури, необхідно поставити мікроклізму «Нормакол» або «Енема» згідно з інструкцією.

Варіант 3. Проносні препарати.

Можна скористатися проносними препаратами «Фортранс», «Діагнол» або «Ендофальк». Має бути прийнято препарат внуть (згідно з інструкцією) за день до обстеження, не пізніше 18-00.

Важливо! Вагітним і годуючим можна не проходити підготовку кишечника вищевказаними препаратами. Досить випорожнитися вранці і прийти на огляд.

Записатися на прийом до проктолога ви можете на нашому сайті, заповнивши і надіславши коротку форму запису на цій сторінці.

Ви також можете поставити будь-яке питання нашим лікарям проктологам Солодовнику О.В., Чумаку С.А. або Огієнко А.І. Можливо відповідь на ваше запитання знайдеться на сторінці питання лікарям.