Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Прийом хірурга (повторний) призначається безпосередньо лікарем. Як правило, після первинної консультації призначаються додаткові методи інструментальної та лабораторної діагностики, які дозволяють поставити остаточний діагноз, або провести корекцію призначеного лікування. Для цього необхідний повторний прийом.

При повторному прийомі хірурга наші лікарі проводять повторне опитування, об’єктивне обстеження (огляд, пальпацію, перкусію, аускультацію), уточнюють діагноз, вносять корективи в призначену схему лікування.

А в разі амбулаторного хірургічного лікування повторна консультація хірурга необхідна для контролю процесу загоєння. Виконується обробка і перев’язка ран, зняття швів і т.д. Лікар спостерігає за процесом загоєння та одужання.

Перебіг захворювання після будь-якого хірургічного втручання повинно відбуватися під контролем лікаря хірурга.

Для повторного огляду хірурга попереднім записом не потрібно, оскільки прийом призначається лікарем. Але якщо лікар не призначив додатковий огляд, а у вас виникли питання або сумніви в ході одужання – ви завжди можете записатися до хірурга Солодовник О.В. або Чумак С.А. за телефоном нашої клініки або замовивши зворотний дзвінок.