Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Що входить в первинний огляд хірурга?

У медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» проводитися діагностика і лікування захворювань загального хірургічного профілю. Прийом ведуть лікарі з 20 річним досвідом роботи, Солодовник О.В. та Чумак С.А., які мають ступінь кандидата медичних наук. Завданням лікаря, який проводить первинний огляд, є постановка діагнозу, виявлення індивідуальних особливостей пацієнта, вибір раціонального лікування, рекомендації по первинній і вторинній профілактиці захворювання і т.д.

Первинний огляд хірурга включає в себе:

  • опитування хворого (виявлення скарг, їх деталізація, з’ясування анамнезу хвороби та життя);
  • огляд (загальний і локальний огляд);
  • встановлення попереднього діагнозу за результатами огляду;
  • призначення необхідних лабораторних та інструментальних методів обстеження для уточнення діагнозу;
  • визначення методів лікування (оперативне, консервативне і т.д.);
  • роз’яснення прогнозу захворювання і методів його профілактики.

При необхідності, якщо потрібна невідкладна допомога (розтин гнійника, абсцесу, обробка рани) наші лікарі можуть виконати операція відразу ж після підтвердження діагнозу. Всі операції виконуються з використанням сучасного обладнання (радіохвильовий апарат “Фотек”), методів місцевого знеболювання. Без госпіталізації, з подальшим наглядом до повного одужання.

Первинний огляд хірурга дає лікареві можливість поставити точний діагноз і визначити методи лікування. У разі якщо захворювання ставитися до області амбулаторної хірургії, то всі необхідні хірургічні маніпуляції проводяться в нашому медичному центрі. Призначається повний курс лікування, даються рекомендації. У більшості випадків, завдяки використанню сучасного обладнання в нашій клініці, лікування проходить в день звернення і не вимагає подальших візитів до лікаря. Повторний огляд хірурга призначається лікарем:

  • при необхідності повторних процедур;
  • складних захворюваннях, що вимагають спостереження хірурга;
  • для проведення перев’язок або обробки ран.

У будь-якому випадку пацієнт залишається під наглядом лікаря до повного одужання.

Якщо пацієнту потрібна госпіталізація, йому виписується направлення на подальше обстеження і лікування в стаціонарі.

Записатися на огляд хірурга ви можете за телефоном нашої клініки або безпосередньо на нашому сайті. Ви отримаєте точний діагноз, вичерпну консультацію хірурга і його рекомендації щодо лікування хвороби. Метод лікування лікар підбирає спільно з вами. У більшості випадків почати лікування або провести хірургічні маніпуляції можна в день звернення, відразу після первинного прийому хірурга і підтвердження діагнозу.