Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Наскільки важливий повторний прийом дерматолога?

Повторний прийом дерматолога, в більшості випадків, має велике значення. Перебіг дерматологічний захворювань, особливо схильних до хронізації, має багато індивідуальних особливостей, тому вимагає постійного спостереження лікаря дерматолога аж до повного одужання.

При повторному прийомі, як правило, уточнюється діагноз захворювання, обговорюються результати додаткових методів обстеження, виявляються особливості перебігу хвороби і, на підставі викладеного вище, проводиться корекція схеми лікування. Спостереження лікаря дерматолога протягом усього лікування дозволяє виключити рецидивность деяких захворювань і домогтися гарного косметичного ефекту. А також забезпечує повне одужання.

У разі проведення на першій консультації кріотерапії утворень шкіри або радіохвильового лікування на повторному огляді контролюється загоєння ран, проводиться перев’язка і при необхідності коригується подальше місцеве лікування.

Своєчасно надана допомога дає можливість вилікувати захворювання в ранніх стадіях, виключити його прогресування. Попередній запис на повторний прийом дерматолога не обов’язкова, оскільки лікар сам призначає час прийому. Але Ви завжди можете записатися до лікаря по телефону, на нашому сайті або безпосередньо в нашій клініці.