Пн.- Пт. 09:00 - 17:00

Сб.        09:00 - 15:00

+38 050 407 77 87

verba.medical@gmail.com

Пр-т. М.Лушпи 31А

м. Суми

 

Первинний огляд дерматолога

Верба Медикал  >  Наші послуги   >  Дерматологія  >  Первинний огляд дерматолога

Що включає в себе первинний огляд дерматолога?

Первинний огляд дерматолога в медичному центрі ТОВ «ВЕРБА МЕДІКАЛ» включає в себе:

  • опитування (виявляються специфічні скарги, характерні для даного захворювання, з’ясовується особливості перебігу, збирається анамнез життя (якими хронічними захворюваннями хворіли, що з медикаментів приймали, чи є лікарська непереносимість), визначаються можливі причини проблем;
  • об’єктивне обстеження (огляд, пальпація, оцінка стану шкіри, її придатків (нігті, волосся і т.д.), слизової;
  • при підозрі на наявність дерматозів різного типу проводяться неінвазивні тести;
  • при наявності новоутворень шкіри виконується оптична і цифрова дерматоскопія з можливістю порівняння її в динаміці.

За результатами огляду пацієнта виставляється діагноз, при необхідності виконуються додаткові методи обстеження (шкірні, скотч тести, panch- і shave-біопсія, цитологічне і гістологічне обстеження, лабораторна діагностика та інше) і призначається відповідне лікування з урахуванням індивідуальних особливостей і проблем організму.

Огляд дерматолога слід пройти негайно, якщо з’явилися навіть самі незначні, на перший погляд, проблеми зі шкірою або волоссям. Це може бути просте почервоніння або лущення шкіри, випадіння волосся, свербіння, зміна кольору або форми нігтів, новоутворення шкіри тощо. Тільки після первинного огляду лікар зможе поставити діагноз і призначити ефективний метод лікування.

Слід пам’ятати, що багато серйозних захворювань шкіри (захворювання в області дерматології) на початковій стадії здаються безпечними, проте можуть мати серйозні наслідки. Своєчасне звернення до лікаря дозволить зробити лікування максимально швидким і ефективним.

Наш лікар досвідчений дерматолог прийме вас за попереднім записом. Записатися на прийом до дерматолога ви можете прямо на цій сторінці нашого сайту, заповнивши і надіславши коротку форму.